Cumhurbaşkanı Gül'ün hassasiyeti

Cumhurbaşkanı , bugün yapılan sınavı nedeniyle öğrencilerin trafikte yaşayabileceği sıkıntıları göz önünde bulundurarak, sabahki programında deniz yolunu tercih ettiğini söyledi. Kendisine ait twitter hesabından deniz seyahatine ilişkin fotoğraf da paylaşan Gül, sınava katılan öğrencilere başarılar diledi.

Giriş Tarihi: 24.3.2013 16:13

Cumhurbaşkanı , bugün katıldığı Olimpiyat komitesi toplantısı ardından kendisine ait twitter hesabından fotoğraflar paylaştı. Sabah saatlerinde İstanbul'un 2020 Olimpiyat adaylığı için karar verecek komitenin değerlendirme toplantısına katıldığını söyleyen Gül, "Bütün ülke olarak bu büyük organizasyonu İstanbul'a getirme kararlılığımızı anlattım. Biliyorsunuz daha önce 3 kez aday olduk ama hiçbir zaman bu kadar hazır değildik. Umarım bu sefer gerçekleşir" dedi.

Abdullah Gül'ün paylaştığı bir diğer fotoğraf ise, sabah saatlerinde yaptığı deniz yolculuğu ile ilgili oldu. Sınav öncesi öğrencilerin trafikte sıkıntı yaşama ihtimalini göz önünde bulundurarak deniz yolunu tercih ettiğini açıklayan Gül, teknedeki fotoğrafını da paylaştı.

Cumhurbaşkanı Gül fotoğrafın altına şunları yazdı:

"Bugün 2 milyona yakın öğrencimiz sınavına girdi. Bu vesileyle, hepsine başarılar diliyorum. Sınav trafiğini de dikkate alarak sabah toplantının yapıldığı otele deniz yoluyla gittim".

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Gül'ün YGS hassasiyeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN