Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İsmet Badem Düzce Doğa Koleji'nde

Türkiye Basketbol Federasyonu Alt Yapılar Müdürü Samer Şenbayrak ve Gazeteci-yazar, Basketbol duayeni İsmet Badem, Düzce Doğa Koleji Kampüsünde Öğrenci meclisinin düzenlediği panelde öğrenciler ile bir araya geldi. İsmet Badem öğrencilere basketbol, spor ve sağlık üzerine söyleşi gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 28.3.2013 11:09
İsmet Badem konuşmasında basketbolun Anadolu'da yayılması adına binlerce kilometre yol kat ettiğini basketbol için çalışmanın kendisini hala heyecanlandırdığını belirterek Düzce Doğa Koleji'nde olmanın kendisini mutlu hissetmesini sağladığını ifade etti.

Basketbolun Türkiye'de gelişmesi için yapılması gerekenlerin altını çizen İsmet Badem ve Samer Şenbayrak "Spor yapan öğrencilerimizin okul ve aile hayatında çok olumlu gelişmeler kaydettiğini görüyoruz. Disiplinli sporcuların derslerinde başarı grafiği yükseldiği gibi evde kardeşi ve dışarıdaki arkadaşlarıyla arasındaki yardımlaşma ve paylaşma duygusu da oldukça pozitif bir noktaya gelecektir".dedi.

Kampüsü ve spor tesislerini gezen ve beğenilerini dile getiren İsmet Badem ve Samer Şenbayrak, okul müdürümüz Selçuk ŞEN ve beden eğitimi öğretmenlerimiz Sinem ALTUN ve Tülin MET 'e davetlerinden dolayı teşekkür ettiler .Vedalaşırken öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İsmet Badem Düzce Doğa Koleji'nde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN