Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bilfen Anadolu'ya açılıyor

25'inci yılını dolduran Bilfen, yüzünü Anadolu'ya çevirdi. Ankara'da 40 milyon liralık yatırım yapan kurumun hedefinde İzmir, Kocaeli, Bursa ve Antalya var

Giriş Tarihi: 4.4.2013
Gelişen ekonomiyle birlikte özel öğretim kurumları da hedef büyüttü. Türkiye'nin her yerinden özel okullara olan talebin artması, kurumların yüzünü Anadolu'ya çevirmesine neden oldu. 25'inci yılını dolduran Bilfen Eğitim Kurumları da yoğun talepler karşısında İstanbul dışına çıkmaya karar verdi. Kurum, 2013- 2014 öğretim yılına Ankara'daki Bilfen Çayyolu Anaokulu ve İlkokulu ile girmeye hazırlanıyor. Bilfen Çayyolu'nda hitech donanıma sahip derslikler bulunacak. Sanatsal ve sportif çalışmalar için özel olarak düzenlenen alanlarıyla çağın gereklerine uyumlu bir kampusta eğitim verilmesi hedefleniyor.

40 milyon lira Yatırdı

Bilfen Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Öztürk, 2013-2014 öğretim yılında anaokulu ve ilkokulu, 2014-2015'te ise ortaokul ve lise kısmını açacaklarını söyledi. Öztürk, yatırım hakkında şunları anlattı: "Eğitimde, okullar arası standardizasyon birinci önceliğimiz. Bu nedenle tam donanımlı eğitim anlayışını sağlayabilmek için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. Ankara Çayyolu kampusumuz için şimdiye kadar 40 milyon TL'nin üzerinde yatırım yaptık. Eğitimden kazandığımızı tekrar eğitime yatırıyoruz. Bu doğrultuda önümüzdeki y��l için 260 milyon TL ciro hedefliyoruz."

İZMİR'E DE GİRECEK
Öztürk,bunun dışında Ankara'da yeni kampuslar açarak büyümek istediklerini belirtti. Fatih Öztürk, "Planlarımız arasında Ankara'da 3 kampus açmak var. İstanbul Halkalı dışında, İzmir, Kocaeli, Bursa ve Antalya gibi illerimiz için de yatırım projeleri geliştiriyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilfen Anadolu'ya açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN