Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özel ALEV Okulları geleceğin mezunlarına ışık tutuyor

Giriş Tarihi: 17.4.2013 10:40 Güncelleme Tarihi: 17.4.2013 10:43

Özel ALEV Okulları ve rehberlik servisi; 15-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği 4. Kariyer Günleri ile öğrencilerine kendi kariyer planlarını yapabilmeleri ve gelecek hedeflerini belirleyebilmelerinde destek olabilmeyi amaçlıyor.

Özel ALEV Okulları 4. Kariyer günleri; YGA Eş Başkanı Enis Güray, Koç Holding Sistem Geliştirme Ve İnsan Kaynakları Koordinatörü Özgür Burak Akkol, Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr İlay Romein Ors ve Simit Sarayı Ceo'su Haluk Okutur'un katılımlarıyla gerçekleşecek.

Özel ALEV Okulları; öğrencilerini kariyerleri ile ilgili verecekleri karar aşamasına hazırlamak ve gelecekleri ile ilgili kararlara ışık tutmak amacıyla düzenlediği "Kariyer Günleri"nde, onların büyüyen ve gelişen dünyada fark yaratan "ALEV Lisesi Mezunu" olmalarını arzu ediyor. Daha önceki yıllarda da "Çağın Meslekleri", "Meslek Tanıtımları" adı altında gerçekleştirilen etkinlikleri bu sene "Kariyer Günleri" adı altında toplayarak öğrencileri, iş hayatlarında önemli başarılara imza atmış saygın insanlarla buluşturuyor.

YGA Eş Başkanı Enis Güray, "'Liderlik" başlığı altında öğrencileri bilgilendirirken, Koç Holding Sistem Geliştirme Ve İnsan Kaynakları Koordinatörü Özgür Burak Akkol "İş Dünyası Nasıl Elemanlar Bekliyor? Mülakat süreçleri ve CV nasıl hazırlanır?"başlıklı konuşmasıyla öğrencilere ışık tutacak. Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr İlay Romein Ors, "Farkli Meslek Alanları" hakkında öğrencilere bilgiler verirken, ALEV Mezunları'nın öğrenim gördükleri üniversiteleri anlatmasıyla etkinlik devam devam edecek. Özel ALEV Okulları'nca 4.sü düzenlenen "Kariyer Günleri"; 17 Nisan 2013 tarihinde Simit Sarayı CEO'su Haluk Okutur'un "Girişimcilik" üzerine yapacağı konuşması ile seminer sonlandırılacak.

Öğrencilerine verdiği değer kadar onların kararlarına da değer veren ve gelecekte verecekleri kararlara ışık tutmayı hedefleyen Özel ALEV Okulları "4. Kariyer Günleri" 15-17 Nisan 2013 tarihleri arasında Ömerli Kampüsünde gerçekleşecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özel ALEV Okulları geleceğin mezunlarına ışık tutuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN