Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Okan'dan tıp açılımı

tıp ve diş hekimliği fakültesi kurmak için harekete geçti. , güçlü merkeziyle de önemli projelere imza atıyor.

Giriş Tarihi: 30.5.2013
çalışmalarıyla ön plana çıkan , tıp ve diş hekimliği fakültesi kurmak için kolları sıvadı. nin Mütevelli Heyeti Başkanı , bu kararı Türkiye'nin sağlık alanında yaptığı yatırımlara paralel olarak verdiklerini söyledi. Okan, "Yeni bölüm ve programlarla dünya standartlarında sağlıkçılar yetiştireceğiz" dedi.

İŞ FIRSATI SAĞLIYOR
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile tıp alanında faaliyet gösteren Okan Üniversitesi, sektörün ihtiyacı olan nitelikli sağlıkçıların yetiştirilmesine katkı veriyor. Bekir Okan, gerçekleştirdikleri sektörel işbirlikleri sayesinde öğrencilere iş fırsatı da yarattıklarını açıkladı. Okan, şöyle konuştu: "Açtığımız programlarda eğitim gören öğrencilerimiz iş bulma kaygısı yaşamıyor. Bu programlar arasında, anestezi, diyaliz, ilk ve acil yardım, odyometri, optisyenlik, ortopedik ortez ve protez gibi bölümler yer alıyor." Üniversitenin Ar-Ge merkezi dünyaca kabul gören projelere imza atıyor. Türkiye'nin ilk sürücüsüz araç projesi 'u geliştiren üniversite, bu yıl Türkiye'nin en büyük gastronomi uygulama mutfağı olan O'Mutfak'ı da hayata geçirdi.

2023 HEDEFİ İLK 2'YE GİRMEK

'nin ardından 'ni kuran üniversite farklı kültürleri bir araya getirdi. Bekir Okan, "Türkiye giderek gelişiyor. Okan Üniversitesi olarak 2023'te Türkiye'deki iki vakıf üniversitelerinden biri olmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Okan'dan tıp açılımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN