AÖF öğrencilerine müjdeli haber

Giriş Tarihi: 19.6.2013 20:42

YÖK başkanı Çetinsaya, twitter hesabında yaptığı açıklamayla tek dersi kalmış mezun AÖF öğrencilerine bütünleme yapılacağı müjdesini verdi.

Yükseköğretim Kurulu Başkanı (YÖK) Gökhan Çetinsaya'ın, Twitter hesabında yaptığı açıklamayla tek dersi kalmış mezun Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerine bütünleme sınavı yapılacağı müjdesinin ardından, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın tarafından da bir açıklama yapıldı.

Açıklamada, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıtlı, 2012-2013 öğretim yılında tek dersten başarısız olan ve bu dersini verdiği takdirde mezun olabilecek durumdaki öğrencilere tek ders sınavı yapılacağı belirtildi.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın konuya ilişkin yaptığı açıklamada "Tek ders sınavı, 28 Temmuz 2013 tarihinde, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Samsun, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa ve yurt dışı programlarına kayıtlı öğrenciler için Almanya/Köln, Azerbaycan/Bakü'de gerçekleştirilecek. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim" dedi.

Yapılacak tek ders sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgi 24 Haziran 2013 Pazartesi günü www.anadolu.edu.tr adresinden açıklanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF öğrencilerine müjdeli haber
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN