En İyi Aşçılar, Otelciler ve Animatörler Liseden Yetişir!

Etiler, Turem Turizm Otelcilik ve Anadolu Meslek Lisesi ilginin giderek artığı bölümlere iyi bir turizmci olmak için yabancı dil öğrenmek ve doğru eğitmenlerle çalişmak olduğunu vurguluyor.

Giriş Tarihi: 10.9.2013 17:08 Güncelleme Tarihi: 10.9.2013 17:09
1986 yılından beri turizm sektörüne dil bilen ve mesleki eğitim konusunda yeterli gençler yetiştiren TUREM, 2013-2014 eğitim yilina başlarken: turizm okumak isteyen geleceğin aşçılarına, otelcilerine ve animatörlerine Istanbul'un merkezinde eğitim fırsatı sunuyor. Çocuğunuz geleceğin turizmcilerinden ya da harika yemekler, pastalar, tatlılar yapan aşçılardan biri olsun istiyorsanız bu okulu inceleyin.

İstanbul Etiler Merkezli Okul, 2000-2001 öğretim yılı itibariyle de Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi olarak eğitim vermeyi sürdürüyor.. TUREM, turizm endüstrisi ile işbirliği halinde olup mezunlarına çok yönlü kariyer fırsatları da sunuyor.

BÖLÜM SEÇERKEN YETENEKLER KONUŞUYOR

Okula kayıt yaptıran öğrencilere ilk yılında, genel liselerle ortak müfredat veriliyor.. Ayrıca ders ve etüt takviyeleriyle yoğun olarak İngilizce eğitim gören öğrenciler yıl sonunda yetenekleri doğrultusunda okul rehberliğinde, aşağıdaki bölümlerden tercih ettikleri alanda yeteneklerini konuşturup öğrenimlerine iyi birer turizmci olma yolunda devam ediyorlar.

Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı
Ön büro, Kat Hizmetleri, Operasyon ve Rezervasyon

Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı
Pastacılık, Mutfak, Servis, Bar, Host-Hosteslik Dalları

Eğlence Hizmetleri Alanı
Animatörlük, Çocuk Animatörlüğü
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En İyi Aşçılar, Otelciler ve Animatörler Liseden Yetişir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN