Doğa'dan 34 yeni kampus

Giriş Tarihi: 12.9.2013

Yeni eğitim öğretim yılına 34 yeni kampusla giren Doğa Koleji, öğrenci sayısını 80 bine çıkardı. Doğa Koleji CEO'su Uğur Gazanker, "Bu yıl uluslararası platformda geçerli olan iddialı eğitim programlarımız var" dedi

Doğa Koleji yeni eğitim öğretim yılına 34 yeni kampusla giriyor. Doğa Koleji CEO'su Uğur Gazanker, öğrenci sayılarının 80 bine yaklaştığını, toplam kampuslarının ise 86'ya ulaştığını açıkladı. 11 yıl önce yola 100 öğrenciyle çıktıklarını hatırlatan Gazanker, "Öğrenci, kampus ve istihdam rakamlarımızla dünyanın en büyük eğitim kurumları arasında ilk 5'teyiz" diye konuştu.

ÜLKEYE YAYILIYOR
Doğa Koleji, Gaziantep'ten İzmir'e Kayseri'den Adana'ya birçok ilde faaliyet gösteriyor. Gazanker, yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da önemli başarılara imza attıklarını söyledi. Geçen yıl öğrencilerinin uluslararası pekçok alanda derece aldığını kaydeden Gazanker, şöyle konuştu: "Bayan basketbol takımımız geçen yıl dünya şapiyonu oldu. Uluslararası Model Roket Yarışması'nda ilk 3'e girdik. SBS'de ise 7 öğrencimiz 500 tam puan alarak Türkiye dereceleri elde etti."

OXFORD EĞİTİM MODELİ

Gazanker, bu yıla Oxford konseptli eğitim modelinin uygulanacağı kampuslarla başlayacaklarını söyledi. Geçen yıl 50 bin olan öğrenci sayılarının bu yıl 80 bine çıktığını belirten Gazanker, "5 bin olan çalışan sayımız ise 9 bine yükseldi. Türkiye'nin dörtbir yanına, Doğa Koleji'nin vizyoner ve dünya çapında kabul görmüş eğitim sistemlerini taşıyoruz. Çünkü biz büyümeyi kârlılıkla değil, açtığımız yeni kampuslar ve eğitime yapacağımız daha büyük yatırımlarla ölçüyoruz" diye konuştu.

'Tercihte birinci sıradayız'
Uğur Gazanker, devlet ve özel okul velilerinin "Özel okul tercihleri" araştırmasına göre ilk akla gelen özel okullar arasında yüzde 38'le birinci olduklarını açıkladı. Gazanker, "Doğa Koleji, çok önemli bir marka algısını oluşturmuş durumda. Memnuniyet derecesinde de ilk sıradayız" diye konuştu.

Liselerde t-MBA eğitimi devrede
Uğur Gazanker, liselerde t-MBA adıyla farklı bir eğitim modeli oluşturduklarını söyledi. Gazanker, "Öğrencilerimizi hem iş hayatına hem de üniversiteye hazırlayan bu eğitim modelinin patentini aldık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğa'dan 34 yeni kampus
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN