IAB ve Kadir Has Üniversitesi’nden Dijital Pazarlama programı

Giriş Tarihi: 25.9.2013 10:26

IAB Türkiye’nin Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı”, üçüncü kez başlıyor.

İnternetin ve internet tabanlı uygulamaların yaygınlaşmasıyla başlayan dijital dönüşüm süreci tüm sektörlerde iş yapış süreçlerini değiştirirken, dijitale uyum sağlayacak insan kaynağına olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. IAB Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi, işte bu insan kaynağı ihtiyacını karşılanmasına katkı vermek için işbirliği yapıyor.

IAB Türkiye'nin Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi'yle birlikte başlattığı "Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı", dijital pazarlamada deneyim kazanmak isteyenler için bir kez daha kayıtlarını başlatıyor.

İlki 2012'de, ikincisi bu yılın Mart ve Haziran ayları arasındaki dönemde gerçekleştirilen sertifika programı, 2 Kasım 2013 - 4 Ocak 2014 tarihleri arasında üçüncü kez yapılacak.

3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı'nda, her biri konularında uzman eğitmenler tarafından şu konular işlenecek:

"Türkiye'de Dijital Medya Sektörüne Genel Bakış", "Display Reklamcılık", "Online Video ve Ingame Advertising", "Mobil", "Sosyal Medya", "Tüketici ve Pazarlama Deneyimi", "Performans Pazarlaması" ve "Dijital Kampanya Stratejisi".

Dijital pazarlamayı öğrenmek isteyen tüm sektör profesyonellerine ve üniversiteden yeni mezun olanlara açık olan 3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, katılımcılara staj ve networking gibi imkânlar da sunuyor.

Toplam 10 hafta sürecek olan 3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı'nda dersler, her cumartesi günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde yapılacak.

Katılım bedeli 2.800 TL olan programda IAB üyelerine ve Kadir Has mezunlarına % 25, aynı kuruluştan 2 veya 3 kişilik katılım için %15, 4 kişi ve üzeri katılımlarda ise %25 indirim yapılacak, ayrıca katılımcılar taksitli ödeme imkânlarından da yararlanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
IAB ve Kadir Has Üniversitesi’nden Dijital Pazarlama programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN