Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Merkezi sınav soruları bugün açıklanacak

Milli Eğitim Bakanlığı, 2013-2014 eğitim öğretim yılı 8. sınıfların girdiği Merkezi ortak sınavlara ait soruları bugün kamuoyu ile paylaşacağını bildirdi.

Giriş Tarihi: 29.11.2013 09:32
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan dün yapılan yazılı açıklamada, 2013-2014 eğitim öğretim yılı 8. sınıflar Ortak Sınavı'nın birinci oturumu, Türkiye genelinde ve yurt dışında 14 bin 407 sınav merkezi ve 86 bin 25 salonda başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Ortak Sınav'ın birinci oturumunun başarı ile gerçekleştirilmesinde büyük katkıları bulunan okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

"Bakanlığımız, sınava girecek öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını göz önünde bulundurarak, sınav sorularının tamamını yarın saat 14.00'de kamuoyu ile paylaşma kararı almıştır. Sürecin sağlıklı yürümesi noktasında yazılı ve görsel basın organlarımıza da göstermiş oldukları hassasiyet nedeni ile teşekkür ediyor, yarın yapılacak sınavlara katılacak tüm öğrencilerimize ve görev alacak personelimize başarılar diliyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Merkezi sınav soruları bugün açıklanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN