Öykü yarışması sahiplerini buldu

Bilfen Koleji ile Lions Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği "14.Onur Güvener Ökü Yazma ve Anlatma Yarışması" ödülleri sahiplerini buldu.

Giriş Tarihi: 30.5.2014 12:08
Gülcan DEMİRCİ/SABAH

Ataşehir Bilfen Koleji ile Kazasker Lions Kulübü'nün 14 yıldan beri ortaklaşa düzenlediği "Onur Güvener Öykü Yazma ve Anlatma Yarışması"nda dereceye giren on öğrenciye ödülleri verildi.

Yarışmayı kazanan yaşları 9 ile 14 arasında değişen öğrenciler Irmak Önal (Nihat Işık ilköğretim Okulu) , Berk Yeniçeri (İlhami Ahmet Örnekal İlköğretim Okulu), Eylül İmri (Edirne Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu), İlayda Sümer (Nihat Işık İköğretim Okulu), Helin Baran (Ahmet Kahveci İlköğretim Okulu), Emir Akyi (İlhami Ahmet Örnekal İlköğretim Okulu ), Nil Yıldız (Özel İstanbul Koleji), Zeynep Rüya (Plevne İköğretim Okulu), Özçevik Aker (Özel Çamlıca Koleji), Umut Kayran Can (Göztepe Pansiyonlu İlköğretim Okulu) öykülerini bir kez de sahnede anlattılar. Başarılı öğrencilere madalya ve çeşitli ödüller verildi. Çocuklar için yaptığı sosyal projeler ve yazdığı çocuk kitaplarıyla tanına yazar Filiz Tosyalı " trafik kazalarına karşı çocukları bilinçlendirmek ve duyarlı sürücüler olmalarına karşı düzenlenen bir yarışma. 14 yıldan beri düzenlediğimiz bu yarışmada çok sayıda çocuğa ulaştık. Çocuklar trafige ve yol güvenliğine çok farklı açılardan bakıyorlar ve dikkatliler. Bu çocuklar sayesinde gelecekte kazaları4n azalacağına inanıyoruz. Çocuklar trafikteki yenilikleri yakından takip ediyorlar. Bu da bizi gelecek için umutlandırıyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öykü yarışması sahiplerini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN