Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Askeri lise mezuniyetinde oruçlu öğrenci bayıldı

Giriş Tarihi: 4.7.2014 00:38 Güncelleme Tarihi: 4.7.2014 01:14
Askeri Hava Lisesi Komutanlığı'nda gerçekleştirilen törende duygu dolu anlar yaşandı.

Işıklar Askeri Hava Lisesi, 2013-2014 eğitim öğretim yılında 156. dönem mezunlarını verdi. 140 öğrencinin diploma aldığı programda, aşırı sıcaktan etkilenen ve oruçlu olduğu için fenalık geçiren bir öğrenciye sağlık ekipleri müdahale etti.

TÖRENİ TERK ETMEK İSTEMEDİ

Töreni terk etmek istemeyen öğrenci, bir kez daha fenalaşınca tören alanının dışına alınarak tedavi edildi. Gencin, tören alanını terk etmek istememesi izleyenlerce ayakta alkışlandı.

İŞTE FOTOĞRAFLAR

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI


Işıklar Askeri Hava Lisesi Komutanlığı'nda gerçekleştirilen törende duygu dolu anlar yaşandı. Çocuklarının mezuniyetini izleyen kimi anne babalar, gözyaşlarına hakim olamadı.

Işıklar Askeri Hava Lisesi Komutanı Hava Pilot Kurmay Albay İshak Dayıoğlu, yaptığı konuşmada, 169 yıllık tarihi boyunca bir çok komutan, lider ve devlet adamı yetiştiren Işıklar Askeri Lisesi'nin 2008 yılında Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Hava Lisesi olarak hizmet vermeye başladığını hatırlattı. Dayıoğlu, "Tarihten getirdiği güçlü birikimi, Türk Hava Kuvvetleri'nin çağdaş vizyonuyla birleştiren okulumuz, çok kısa bir sürede ulusal ve uluslararası alanda elde ettiği dereceler ile eğitimde bir cazibe merkezi haline gelmeyi başarmıştır." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Askeri lise mezuniyetinde oruçlu öğrenci bayıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN