Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Just English’e Bosna'dan ödül

Yabancı dil eğitimi veren Just English, Bosna Hersek’te gerçekleştirilen 7. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi’nde ‘Avrupa Kalite Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Giriş Tarihi: 4.7.2014 10:51
Lob'in Europe tarafından bu yıl Bosna Hersek'te gerçekleştirilen 7. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi'ne katılan 'Just English Center Dil Okulları', eğitim kategorisinde 'Avrupa Kalite Ödülü'ne layık görüldü.

Türkiye'nin önde gelen şirketlerin yöneticileri ve bürokratlarını bir araya getiren, bu yıl 7'ncisi düzenlenen Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi, Avrupa Diplomatlar Birliği işbirliğiyle Bosna Hersek'te gerçekleşti.'Just English Center Dil Okulları' adına zirveye katılan Fatih Derbazlar, Avrupa Kalite Ödülü'nü Avrupa Diplomatlar Birliği Başkanı Gunther Meinel'den aldı.

2011 yılında En İyi Dil Okulu, 2012'de "Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü", 2013'te "En Başarılı Yabancı Dil Okulu" ödülün layık görülen 'Just English Center Dil Okulları' bu yıl da 'Avrupa Kalite Ödülü'nü alarak, kalitesi 4 yıl üst üste tescillenen tek dil okulu olma ünvanını sürdürdü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Just English’e Bosna'dan ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN