Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğa'dan öğretmen akademisi

100 bin öğrenci hedefiyle çalışan Doğa Koleji, nitelikli öğretmenler yetiştirmek için kolları sıvadı. CEO Gazanker, "Öğretmenlerimizi desteklemek için özel akademi kurduk" dedi

Giriş Tarihi: 25.9.2014
Türkiye'nin en büyük eğitim zincirlerinden biri olan Doğa Koleji'nin öğretmen kadrosuna yatırımları sürüyor. Kolej, yeni akademik takvimde öğretmenler için yeni bir akademiyi hayata geçirecek. Doğa Koleji CEO'su Uğur Gazanker, "Geçen eğitim sezonunu yüzde 50'lik bir büyümeyle kapattık. Bu başarıdaki en büyük pay öğretmenlerimize ait" dedi. Öğrenci ve öğretmenlerine öğrenme kaygısı ve stresinden uzak bir ortam sunduklarını aktaran Gazanker, tüm çalışanları ihtiyaç duydukları alanda desteklemek amacıyla yeni projeleri hayata geçirdiklerini ifade etti. Bu hedefle öğretmenler için özel bir akademi kurduklarını vurgulayan Gazanker, "Global perspektiften bakan, dünya vatandaşları yetiştirebilen öğretmenler bizim önceliğimizdir" diye kouştu.

YETKİN LİĞE ÖZEL EĞİTİM
Uğur Gazanker, öğretmenlerin öğrencilerle aynı dili konuşması gerektiğine inandıklarını söyledi. Doğa Akademi'nin burada devreye girdiğini vurgulayan Gazanker, sözlerini şöyle sürdürdü: "Her öğretmenimiz için özel bir çalışma yürütülen akademimizdede, ihtiyaç duydukları alanlarda destek veriyoruz. Tabii ki öğretmenlerimizin olmazsa olmazı velilerle iletişim. Biz, öğretmen-öğrenci ilişkisine önem verdiğimiz kadar öğretmen-veli ilişkisine de büyük önem veriyoruz. Bu nedenle sürekli olarak öğretmenlerimizle iletişim halindeyiz."

2015 HEDEFİ 150 KAMPUSA ULAŞMAK
Doğa Koleji yeni eğitim-öğretim döneminde, 20 yeni kampus açmayı planlıyor. 2015'te 50 kampus daha açmak istediklerini belirten Gazanker, "150 kampus, 100 bin öğrenci, 16 bin çalışan ve 1.5 milyar ciro hedefimiz var" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğa'dan öğretmen akademisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN