Just English Las Vegas’tan ödülle döndü

2011’den bu yana üst üste aldığı ödüllerle kalitesini tescilleyen Just English, bu kez Las Vegas’tan ödülle döndü. Türkiye’deki 14 şubesinde 5 binin üzerinde kişiye yabancı dil eğitimi veren Just English, ABD’de “En Güvenilir ve En İyi Web Sitesi” ödülünü aldı.

Giriş Tarihi: 18.10.2014 18:43
Just English Las Vegas’tan ödülle döndü
2011 yılından bu yana üst üste aldığı "En İyi Dil Okulu Ödülü", "Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü", "En Başarılı Yabancı Dil Okulu Ödülü" ve 'Avrupa Kalite Ödülü' ile kalitesi 4 kez tescillenen Just English Center Dil Okulları, bu kez ABD'nin Nevada eyaletine bağlı Las Vegas'tan ödülle döndü. Türkiye'deki 14 şubesinde 5 binin üzerinde öğrencisi bulunan kurumun justenglish.com.tr isimli sitesi, ABD'de "En Güvenilir ve En İyi Web Sitesi" ödülüne layık görüldü.

SADECE THY VE JUST ENGLİSH DAVET EDİLDİ

Eylül ayı sonunda Internet Marketing Sssociation (IMA) tarafından Las Vegas'ta düzenlenen 'İmpact14' konferansı bir ilke şahitlik etti. Aralarında Google, Microsoft ve Nike gibi birçok dünya markasının katılarak büyük ilgi gösterdiği konferansa Türkiye'den sadece Türk Hava Yolları (THY) ve Just English. Konferansta Just English web kullanıcıları tarafından en güvenilir, en güncel, en iyi içerik, en bilgilendirici ve en kolay ulaşım gibi birçok kriterin baz alındığı "En Güvenilir ve En İyi Web Sitesi" ödülünü kazandı.

YURTDIŞINA AÇILACAK

5 il ve 14 şubede yabancı dil eğitimi hizmeti veren Just English, 2015'de başta Adana olmak üzere birkaç büyükşehirde yeni hizmet noktaları açmaya hazırlanıyor. 2013"te bir önceki yıla göre yüzde 45 büyüme sağlayan Just English, bu yılı ise yüzde 15'lik büyüme ile kapatmayı öngörüyor. 2015'te açmayı planladığı 2 yeni şube ile yüzde 20'lik bir büyüme hedefleyen Just English, iç pazarın yanı sıra yurtdışında açacağı şubelerle de adından söz ettirmeyi amaçlıyor. Başta ABD olmak üzere, Arap ve Asya ülkelerinde fizibilite çalışmaları başlatan Just English, yabancı ülkelerde şubeler açarak, uluslararası arenada almış oldukları ödülleri, yurtdışındaki yeni şubeleri ile taçlandırmayı hedefliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Just English Las Vegas’tan ödülle döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN