Türkiye'nin en iyi haber sitesi

şifresini unutanlara kolay yenileme imkanı!

Artık şifre yenileme çok basit. Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin "şifremi unuttum, nasıl yenilerim?" derdi sona erdi.

Giriş Tarihi: 5.11.2014 11:31
AÖF şifresini unutanlara kolay yenileme imkanı!
öğrencileri için şifre unuttuktan sonra yer alan bekleme ve zaman kaybetme artık yok. Eskiden öğrenciler şifrelerini unuttuktan sonra çağrı merkezlerinde veya bürolarda bekleyerek ve zaman kaybederek şifrelerini yeniliyorlardı. Ancak şifre yenileme işlemi artık çok daha basit bir şekilde yapılabiliyor.

Anadolu Üniversitesi internet sitesine giren adaylar çok basit bir şekilde AÖF şifrelerini sistemde kayıtlı mail adreslerine veya telefon numaralarına alabiliyor. AÖF öğrencileri için yapılan bu kolaylık hem çağrı merkezlerinde yer alan yoğunluğu azaltacak, hem de öğrencileri bekleme zahmetinden kurtaracak. AÖF şifresini yenilemek isteyen adayların tek yapmaları gereken Anadolu Üniversitesi internet sitesinden AÖF girişi yaparken karşılarına çıkan ekranda şifremi unuttum bağlantısına tıklamaları. Bundan sonra çok kolay bir şekilde şifre mail adresine veya cep telefonuna gelen mesajla elde edilebiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF şifresini unutanlara kolay yenileme imkanı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN