sınav yerleri öğrenin!

2014-2015 eğitim yılı sınavları yarın başlıyor.

Giriş Tarihi: 5.12.2014 17:20
ÖSYM AÖF sınav yerleri öğrenin!
Açık Öğretim Fakültesi 2014-2015 eğitim yılı sınavları 6-7 Aralık'ta başlıyor. sınav giriş belgelerini görmek isteyen öğrenciler haberimizin detayına bakabilir.

SINAVA GİRİŞ BELGESİ'Nİ NASIL ALINIR?

"Sınava Giriş Belgeleri" öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmeyecektir! Öğrenciler, "Sınava Giriş Belgesi"nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veyahttp://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak alabilirler. Öğrenciler Sınava Giriş Belgesinde yazılı olan; sınav ili, bina, salon, sıra, sınav tarihi ve saatinde sınava girmek zorundadırlar. Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görünüz. Ayrıca sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binada hazır bulununuz. Sınava giriş belgesinde belirtilen yerde ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için (mazeretli bile olsalar) başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Bu nedenle, her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir. Mazeretli bile olsalar, öğrenciler için mazeret sınavı açılmaz.

Öğrencilerin "Sınava Giriş Belgesi"nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veya http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi "Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)" linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÖSYM AÖF sınav yerleri öğrenin!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN