Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Giriş Tarihi: 6.12.2014 13:15
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2014-2015 güz dönemi sınav heyecanı başladı.

Açıköğretim Fakültesi () güz dönemi vize sınavları yapılıyor. Yüzbinlerce öğrenci bu sabah saat 09.30'dan itibaren bölümlerinin ilgili sınavlarına girdi. 06-07 Aralık 2014 tarihlerinde ara sınava girecek olan AÖF öğrencileri, sınav giriş belgeleri olmadan sınav salonuna alınmayacaklar.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Ara sınav sonuçları bir ay içinde açıklanması bekleniyor. Kurumdan herhangi bir açıklama gelmese de geçmiş dönemlere bakıldığında sınav sonuçları bir ay içerisinde açıklandı.

MİLLETVEKİLİ AÖF SINAVINDA TER DÖKTÜ

AK Parti Konya Milletvekili Zorlu, AÖF sınavlarına girerek ter döktü.

AK Parti Konya Milletvekili Cem Zorlu, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavlarına girerek ter döktü.

Açıköğretimde hukuk okumaya karar veren AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu, bugün Konya'nın Ereğli ilçesinde vize sınavlarına girdi. Adalet Meslek Yüksekokulu Açıköğreti'mden başlayarak dikey geçiş sınavları ile Hukuk Fakültesi okumayı planlayan Zorlu, iddialı olduğunu ve okulu 4 sene içerisinde bitirmeyi düşündüğünü söyledi. Okumanın yaşı olmadığını dile getirerek yaşıtlarını okumaya davet eden Milletvekili Zorlu, bu sınavların Ereğli'de ilk kez yapıldığını ve kendisinin de ilk kez yapılan bu sınavlara katıldığını belirtti. Açıköğretim Fakültesi sınavının Ereğli'de yapılmasının maddi ve manevi anlamda büyük bir kazanç sağladığını anlatan Zorlu, yaklaşık 2 saat boyunca sınavda kaldı.

Ereğli'de sınava bin 650 öğrenci katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN