Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kulananlar Dikkat

'i kullanan Milli Eğitim Bakanlığı personeli'ne dikkat! Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Açıklanan BİS Hakkında önemli duyuru yayınlandı.

Giriş Tarihi: 23.12.2014 12:19
MEBBİS Kulananlar Dikkat
Tüm Kurumlarımızın Dikkatine. Bilgilerinizi 24 Aralık 2014 Saat 10:00 Kadar Düzeltmeniz Gerekmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Açıklanan BİS Hakkında önemli duyuru İşte mebbis 'in yaptığı duyuru

EBBİS'i kullanan Milli Eğitim Bakanlığı personeli'ne dikkat! Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Açıklanan MEBBİS Hakkında önemli duyuru yayınlandı.

MEBBİS e-Personel Modülü Nedir ve Bu Sistemle Neler Yapılabilir?


Mebbis e-personel modülü,Meb Personelinin; atama işlemlerinin,özlük haklarının,kodrolu öğretmen, sözleşmeli öğretmen, hizmet işçi eğitim ve daha bir çok meb persoli işlemlerinin takibinin yapıldığı ve anlık bu bilgilere ulaşımın sağlandığı online sistemdir.MEB Personel işlemlerini gerçekleştirmek ve istediğiniz modüllere ulaşmak için yukarıda belirttiğimiz linkler vasıtası ile ulaşabilirsiniz.MEBBİS e-Personel Modülü ile aşağıdaki işlemlerin tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

e-personele-Personel Modülü (Özlük)
Atama Modülü
Atama Modülü (Kadrolu Öğretmen)
Atama Modülü (Sözleşmeli Öğretmen)
Atama Modülü (Sözleşmeli Personel)
Hizmetiçi Egitim Modülü
Norm Islemleri
Teftiş Modülü
Kişisel Bilgiler Modülü
Basvuru İşlemleri
Kontenjan Modülü
Yolluk Modülü
Çağrı Merkezi Personeli Modülü

Yapılan Duyuruya göre personelin MEBBİS' e-Personel modülünün ''Bilgi Düzeltme'' kısmından bilgilerini düzenleme uyarısı yapıldı.

Yapılan açıklama şu şekilde:


Sayın MEBBİS kullanıcısı,

Kullanıcınıza atanmış T.C kimkil numarası aşşağıda görüntülenmiştir. T.C kimkik numarası değişikliği işlme ve/veya Nüfüs bilgilerinizdeki değişikliklerin sisteme işlenmesi amacıyla bu b��lüm kullanılmalıdır. değiştir butonuna basarak MERNİS üzerinden bilgilerinizi otomakatik güncelleyebilrisiniz. Burada yapılamayan düzeltmeler için bağlı bulunduğunuz MEBBİS yöneticiniz ile görüşünüz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MEBBİS Kulananlar Dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN