Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2014 - 2015 sınav sonuçları

() Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nin 6-7 Aralık'ta yapılan güz dönemi ara sınav sonuçları açıklandı.

Giriş Tarihi: 25.12.2014 16:39 Güncelleme Tarihi: 29.12.2014 12:54
AÖF 2014 - 2015 sınav sonuçları
sınav sonuçları açıklandı! Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nin (AÖF) 6-7 Aralık'ta yapılan güz dönemi ara sınav sonuçları açıklandı.

Ayrıca Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yayınlanan AÖF soru ve cevapları yönergesi kafalardaki tüm soru işaretlerine cevap veriyor:

Anadolu Üniversitesi'nin sınav sonuç sistemi açıklamanın ardından Salı günü gecesinden bir sonraki güne kadar hata verdi. Sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte site tamamen kitlendi. Öte yandan Açıköğretim Fakültesi'nin Android ve İOS uygulamalarının da hata verdiği görüldü. Vize notlarını öğrenemeyen Açıköğretim öğrencileri sosyal medyada tepkilerini dile getirdi. 20:45 itibariyle sistemin açılması ile vize sınav sonuçlarına ulaşılmaya başlandı.

AÖF SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA

Anadolu Üniversitesi AÖF Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: için tıklayınız) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer fakültede bu sistemle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir. Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz. Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler. Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF 2014 - 2015 sınav sonuçları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN