Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da yarın okullar tatil mi?

'da yarın okullar tatil olacak mı? Yoğun kar yağışı altında bulunan Ankara'da okullar yarın (12 Şubat) tatil mi? Ankara Valiliği açıklama yaptı mı? İşte tüm bu soruların cevabı haberimizde

Giriş Tarihi: 11.2.2015 14:24 Güncelleme Tarihi: 11.2.2015 15:45
Ankara'da yarın okullar tatil mi?
'da kar etkisini giderek arttırıyor. Ankara'da yarın okullar tatil edilecek mi? 12 Şubat Ankara'da okullar tatil edilecek mi? Ankara Valiliği tarafından 11 Şubat Çarşamba günü açıklama geldi ancak henüz 12 Şubat Perşembe için bir açıklama gelmedi.

11 Şubat için Ankara Valiliği'nden yapılan açıklama şu şekilde:

"Son meteorolojik tahminler ve alınan veriler çerçevesinde;
İlimizde yoğun kar yağışının yanı sıra hava sıcaklığındaki düşüşün devam edecek olması ve oluşabilecek buzlanma nedeniyle trafikte yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirmek, öğrencilerimiz için oluşabilecek riskleri bertaraf etmek amacıyla 11 Şubat 2015 Çarşamba günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okulları ile kurumlarında eğitim ve öğretime 1 (bir) gün süre ile ara verilmiştir.
Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personelden hamile ve emzikli bayanlar ile engelli personelin de aynı tarihte idari izinli sayılmaları Valiliğimizce uygun görülmüştür" denildi.

Peki yarın (12 Şubat) Ankara'da okullar tatil edilecek mi?

Ankara Valiliği henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak Ankara ile ilgili tatil haberi gelir gelmez haberimizden öğrenebilirsiniz...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara'da yarın okullar tatil mi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN