Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğa Koleji’nde yeni dönem

Doğa Koleji CEO’SU Uğur Gazanker görevinden ayrıldı.

Giriş Tarihi: 24.2.2015 13:53
Doğa Koleji’nde yeni dönem
Türkiye'nin ve dünyanın en büyük özel okullarından olan Doğa Koleji'nde yeni bir dönem başlıyor. 2002 yılı Şubat ayında Beykoz Kampüsü'nde 100 öğrenci ile başlanan yolculuğun liderliğini yürüten Uğur Gazanker 13 yıl boyunca başarıyla sürdürdüğü görevine veda etti.

Doğa Koleji'nin 104 kampüs ve 70.000 öğrenciye ulaşmasına liderlik eden Gazanker, son dönemde özel eğitim sektörüne yön veren yöneticilerden biri oldu.

Doğa Koleji Yönetim Kurulu'ndan yapılan açıklama;

"Şubat 2002 tarihinde Doğa Koleji Kurucu Genel Müdürü olarak görevine başlayan Sayın Uğur Gazanker, 20 Şubat 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere kendi isteği ile görevinden ayrılma kararı almıştır.
Yönetim Kurulu olarak, Sayın Gazanker'e Doğa Koleji'nin kuruluş döneminde kattığı değerden dolayı teşekkür borçluyuz.
Yeni dönemde okulumuzu, yine kuruluşundan bu yana emeği geçmiş olan Sayın Bünyamin Çelikten ve direktör kadromuz, Yönetim Kurulumuz'un tam desteğiyle idare edeceklerdir.
Doğa Koleji olarak hedefimiz kurumsal ortaklarımızın, sayın velilerimiz ve kıymetli öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin her zaman gurur duyacakları kalite ve kurumsallıkta bir kurum inşa etmek ve memleketimizi en iyi şekilde temsil etmektir."

BAŞARILI CEO'DAN ZİRVEDE VEDA!

Uğur Gazanker görevinden ayrılma kararı ile ilgili olarak "Doğa Koleji'nde geçirdiğim 13 yılda vizyonumuz, eğitime kurumsal bakışımız, marka stratejilerimiz ve güçlü takım oyunuyla öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, yöneticilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, milletimize ve sektöre değer yaratmak için çalıştık. Bu yolculukta bize inanan ve eşlik eden tüm takım arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu bayrağı teslim ederken birlikte çalıştığımız güçlü ekibin Doğa Koleji'ni daha da ileri taşıyacağına inanıyorum. 13 yıldır neredeyse hiç dinlenmeden yoğun bir şekilde çalıştık. Bir süreliğine dinlenmek istiyorum " diye konuştu.

Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Şimşek ise yaptığı açıklamada "Doğa Koleji olarak Sayın Uğur Gazanker'ın CEO'luğu döneminde ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza attık. Sayın Gazanker Doğa Koleji'nin bir okuldan, bugün Türkiye'nin en önemli eğitim kurumuna dönüşümüne liderlik etmiştir. 100 öğrenciyle başladığı bu yolculuğu 70 bin öğrenci ile devrediyor. Kendisine minnettarım. Bugüne kadar sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki iş hayatında ve özel yaşamında başarılar diliyorum. " dedi.


Doğa Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Göktekin Dinçerler de yaptığı açıklamada "Sayın Uğur Gazanker'e vizyonu ve enerjisiyle Doğa'ya kattığı değerlerden dolayı çok teşekkür ederiz. Doğa Koleji yönetim kadrosu olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Yeni dönemde öğretmen ve yönetici kalitemiz ile tüm dünyada örnek gösterilen bir okul olmayı hedefliyoruz. Bundan böyle süreçlerimizi, altyapımızı ve sistemlerimizi daha da geliştirip kıymetli öğrencilerimiz ve velilerimize daha da önemli hizmetler vermeyi amaçlıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğa Koleji’nde yeni dönem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN