YGS sonuçları açıklandı, ÖSYM soruları yayınlandı!

Giriş Tarihi: 19.3.2015 21:10 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 08:09
YGS sonuçları açıklandı, ÖSYM soruları yayınlandı!

YGS sonuçlarının açıklanmasının ardından ÖSYM, 2014 ve 2015 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS), sorularının Aday İşlemleri Sistemi üzerinden erişime açıldığını bildirdi. İşte cevap kağıdı görme linki ve YGS soruları...

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan bilgiye göre, 15 Mart'ta gerçekleştirilen 2015-YGS veya 23 Mart 2014'te yapılan 2014-YGS giren adayların cevap kağıtlarının görüntüleri ve adayların cevap kağıtlarına yapmış oldukları işaretlemelerin, optik okuyucular tarafından okunması sonucu elde edilen aday cevapları ve soruların doğru cevapları, adayların sorulara verdikleri yanıtlarını ve değerlendirme sonuçlarını inceleyebilmeleri amacıyla Aday İşlemleri Sistemi (https://ais.osym.gov.tr) üzerinden erişime açıldı.

SORULAR İÇİN TIKLAYIN...

Adaylar, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresine T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra ilgili sınavı ve "Cevap Kağıdı Görüntüleme" ekranını seçerek sınavda kullandıkları cevap kağıdının görüntüsünü, cevap kağıdına yaptıkları işaretlemeleri, bu işaretlemelerin optik okuyucularla okunması sonucu elde edilen aday cevaplarını ve soruların doğru cevaplarını görebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YGS sonuçları açıklandı, ÖSYM soruları yayınlandı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN