Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sınav tarihleri ne zaman?

bahar dönemi sınav tarihlerinde değişiklik yapıldı. AÖF 2015 sınav tarihleri ne zaman? Yapılan en son duyuruya göre genel seçimler nedeni ile sınav takviminde bazı değişiklikler yapıldı. İşte AÖF bahar dönemi sınav tarihleri ve takvimi.

Giriş Tarihi: 26.3.2015 16:56
AÖF sınav tarihleri ne zaman?

sınav tarihlerinde değişiklik yapıldı. Peki AÖF 2015 bahar dönemi için değiştirilen sınav tarihleri ne zaman? Açıköğretim Türkiye programları öğrencilerini ilgilendiren duyuru Fakülteden duyuruldu. Buna göre AÖF 2015 yılı bahar dönemi sınav tarihleri 7 Haziran tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler nedeni ile değiştirildiği bildirildi. Yeni sınav takvimine göre bahar dönemi vize sınavları 18-19 Nisan tarihlerinde yapılacak. AÖF bahar dönemi final sınavları ise 23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Sınav merkezi değişiklikleri için son tarih

Bahar Dönemi Ara

4 Mart 2015

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Bahar Dönemi Dönem Sonu

9 Nisan 2015

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

AÖF YURTDIŞI BAHAR DÖNEMİ KAYIT YENİLEME BİLGİLERİ

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Azerbaycan, Bulgaristan, Kosova ve Makedonya Programlarının 2014-2015 öğretim yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri

1. Ders Ekle-Sil,

2. Kayıt Yenileme Bedelinin Bankaya Ödenmesi,

3. AÖF Kayıt Merkezinde Kayıt Yenileme Onayı
olmak üzere üç aşamada gerçekleştirilecektir

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav tarihleri ne zaman?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN