Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ara sınav yerleri ve vize sınavı giriş belgesi

bahar dönemi ara sınav giriş yerleri ve AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı. Hafta sonu yapılacak olan AÖF ara sınav giriş belgesi çıkarmak için tıklayın.

Giriş Tarihi: 10.4.2015 11:17
AÖF ara sınav yerleri ve AÖF bahar dönemi vize sınavı giriş belgesi
bahar dönemi sınav yerleri belli oldu ve AÖF sınav giriş belgesi erişime açıldı. AÖF yani Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 18 Nisan 2015 Cumartesi ve 19 Nisan 2015 Pazar günleri yapılacak olan 2014-2015 öğretim yılı bahar dönemi ara sınavı için "Sınav Giriş Belgesi" yayınlandı.

ara sınavı giriş belgenizi www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin "Giriş Yapmak İçin Tıklayınız" bölümünden TCKN ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenci sayfanızdan ya da AÖF Bürolarından alabilirsiniz.

AÖF bahar dönemi ara sınavına gireceğiniz binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmenizde ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binada hazır bulunmanızda fayda olacaktır.

AÖF bahar dönemi ara sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün olmamaktadır.

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

Bahar Dönemi Ara Sınavı 18 – 19 Nisan 2015
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 23 – 24 Mayıs 2015
2014-2015 Tek Ders Sınavı 27 Haziran 2015
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF ara sınav yerleri ve AÖF bahar dönemi vize sınavı giriş belgesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN