Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AÖF sınav yerleri öğren ve AÖF sınav giriş belgesi alma! 2015

AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. AÖF bahar dönemi sınav giriş belgesi nasıl alınır? 2015 AÖF bahar dönemi sınavları geldi çattı. En son yapılan açıklamaya göre ara sınavlar 18-19 Nisan tarihinde yapılacak. İşte AÖF sınav giriş belgesi alma ve sınav yerleri sorgulama ekranı.

Giriş Tarihi: 14.4.2015 11:09
AÖF sınav yerleri öğren ve AÖF sınav giriş belgesi alma! 2015
AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. Peki AÖF sınav yerleri nasıl öğrenilir? 2015 Bahar dönemi ara sınavlarının yaklaştığı bu günlerde öğrenciler arasında en merak edilen soru AÖF sınav giriş yerleri oldu. AÖF'ten yapılan en son açıklamaya göre bahar dönemi sınavları 18-19 Nisan tarihlerinde yapılacak. Ancak hangi okulda sınava gireceğini bilmeyen öğrenciler haberimizin detaylarında bulunan adresten giriş yaparak AÖF sınav yerlerini görebilir ve AÖF sınav giriş belgelerinin çıktısını alabilirler. İşte AÖF sınav yerleri öğrenme ekranı ve AÖF sınav giriş belgesi edinme işlemleri.

AÖF SINAV YERLERİNE VE GİRİŞ BELGESİNE ERİŞMEK İÇİN TIKLA

AÖF sınav giriş belgesi alma işlemleri:

AÖF sınav giriş belgesi almak oldukça basit bir işlemdir. Öğrenciler Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nin resmi internet sitesinde bulunan öğrenci giriş kısmından T.C kimlik numarası ve şifreleri ile giriş yaparak profillerinde bulunan 'AÖF Sınav Giriş Belgesi'ne ulaşabilirler. Ayrıca AÖF sınav giriş yerlerini gösteren belgenin yazıcıdan çıktısını alarak sınav günü yanlarında bulundurabilirler.

İŞTE 2015 AÖF SINAV TARİHLERİ


Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bahar Dönemi Akademik Takviminde, 7 Haziran'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi dolayısıyla değişiklik yapıldı. Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada, seçimler nedeniyle İktisat ve İşletme Fakültelerinin akademik takviminde değişikliğe gidildiği bildirildi.

Bahar dönemi kayıt yenileme, ekle-sil internet başvuru ve kayıt tarihlerinin 23 Şubat-4 Mart, mazeretli kayıt süresinin ise 3-4 Mart olarak belirlendiği duyurulan açıklamada, "Af kapsamında kayıt 23 Şubat-1 Mart, mazeretli kayıt 28 Şubat-1 Mart, af ders ekleme 3-4 Mart, af ders ekleme mazeretli kayıtlar 4 Mart'a yapılacak. Bahar dönemi ara sınavı 18-19 Nisan, dönem sonu sınavı 23-24 Mayıs, tek ders sınavı ise 27 Haziran'da gerçekleştirilecek" ifadesi kullanıldı.

SINAV GİRİŞİNDE GEREKLİ OLACAK BELGELER

1. Sınav Giriş Belgesi

2. Öğrenci Kimlik/Tanıtım Kartı veya Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi (Öğrenci kimlik/tanıtım kartını kaybeden öğrencilere kimlik veya tanıtım kartları hazırlanıncaya kadar sadece sınavlarda kullanılmak üzere fotoğraflı Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi AÖF Büroları tarafından verilmektedir. Kimlik/tanıtım kartı başvurusu yapmayan öğrencilere bu belge verilmeyecektir.)

3. Fotoğraflı ve Onaylı Özel Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi (muvazzaf askerler hariç), Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar)

Sınava giriş için gerekli bu üç belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz.

Öğrenciler Sınav Giriş Belgesinde yazılı olan sınav il, ilçe, bina, salon, sıra, tarih ve saatte sınava girmek zorundadırlar.

Öğrenciler sınava girecekleri binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmeli ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceği binada hazır bulunmalıdırlar.

SINAV YAYINLAMA SİSTEMİ

Sınav Yayınlama Sistemi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde yapılan sınavların soru kitapçıkları ve cevap anahtarları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminde yayımlanmaktadır.

Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminden TC kimlik numaranız ve şifrenizle oturum açarak, çıkmış sınav sorularına bakabilir ve cevap anahtarı kısmından soruların cevaplarını görebilirsiniz.

Açıköğretim Sınav Yayınlama Sistemi hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr

AÖF sınav tarihleri çok yaklaştı. Peki AÖF sınav yerleri ve sınav giriş belgesi nasıl alınır? Öğrencilerin merak ettiği sınav giriş yerleri açıklandı. Haberimizin detaylarına AÖF sınav giriş belgesine erişim işlemlerini açıkladık. İşte 2015 AÖF sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgesi alma işlemleri.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav yerleri öğren ve AÖF sınav giriş belgesi alma! 2015
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN