Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KYK sorgulama ile en yakın yurt müdürlüğü bilgisi

Giriş Tarihi: 28.4.2015 10:56
KYK sorgulama ile en yakın yurt müdürlüğü bilgisi
KYK sorgulama yaparak en yakın yurt müdürlüğü bilgisine ulaşabilirsiniz. KYK sorgulama işlemlerinden birisi olan yurt müdürlüğü bilgisi için haberdeki KYK sorgulama adımlarını takip edebilirsiniz.

KYK, üniversite öğrencilerin yönelik sağladığı maddi yardım ve yurt işlemlerini yerine getirmektedir. Her ne kadar online olarak tüm işlemleri yapabilmeniz mümkün olsa da KYK sorgulama hizmetlerinde yaşadığınız sorunlarda bizzat kurum müdürlüklerine başvuru yapmanız gerekebilmektedir. Ayrıca kayıt hakkı kazandığınızda, kaydınızı bizzat müdürlüğe bağlı kurumlar üzerinden yapmanız gerektiği için müdürlüklerin nerede olduğunu bilmeniz gerekmektedir. KYK sorgulama hizmetlerinden birisi olan en yakın yurt müdürlüğü sorgulama sayesinde bölgenizdeki yurt müdürlüğünün adresini kolayca öğrenebilirsiniz.

KYK internet sitesi üzerinden sunulan yurt müdürlük bilgisi hizmeti sayesinde siz de kolayca müdürlük adresini öğrenerek, adrese gidebilir ve müdürlük üzerinden gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu bakımdan KYK resmi internet sitesi üzerinde yer alan yurt müdürlükleri bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece tüm Türkiye genelinde sorgulama yapabileceğiniz özel sorgulama bölümü açılacaktır. Açılan sayfada yer alan Türkiye haritası üzerinden ilk olarak il seçimini yapmanız gerekmektedir. Hangi ildeki yurt müdürlüğü bilgisine ulaşmak istiyorsanız, harita üzerinden o ili seçmeniz gerekir. Yapacağınız seçim ile birlikte, ilde bulunan tüm yurt müdürlükleri sayfanın altında sıralanacaktır. Böylece ilde hangi müdürlüklerin olduğunu ve tüm müdürlüklerin nerede olduğunu görebilirsiniz. Böylece tüm adresler arasından hani adresin size en yakın olduğunu bularak, ilgili müdürlük üzerinden işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Özellikle üniversiteyi yeni kazanan ve müdürlük üzerinden kayıt işlemlerini yapacak olan öğrenciler için KYK sorgulama hizmetleri dahilinde sunulan yurt müdürlük adres bilgileri hizmeti büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Üstelik yurtların altında yer alan detaylı bilgiye tıklayarak tek tek yurtların adreslerini, Google harita üzerinde yurt müdürlüğünün yol tarifini de bulabilirsiniz. Böylece adresi bulmanız çok daha kolay olacak ve kısa süre içerisinde yol arama derdinden kurtularak müdürlüğe ulaşabileceksiniz. Belirtilen hizmetten t
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KYK sorgulama ile en yakın yurt müdürlüğü bilgisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN