Piri Reis 2'nci dönem mezunlarını verdi

Giriş Tarihi: 6.7.2015
Piri Reis 2'nci dönem mezunlarını verdi

Akademik hayatına 2009'da başlayan Piri Reis Üniversitesi bu yıl 2'nci dönem mezunlarını verdi. Piri Reis'ten mezun olan 152 öğrenci diplomalarına kavuştu

Piri Reis Üniversitesi bu yıl Tuzla Deniz Kampusu'nda düzenlediği törende 2'nci dönem mezunlarını verdi. Üniversite tarafından satın alınan eski Ankara Gemisi, yeni adıyla Piri Reis Üniversitesi Gemisi, Üniversite kampusunun karşısına konumlanarak havai fişek gösterisi ile gökyüzünü renklere boyadı. 2009'da akademik hayatına başlayan Piri Reis Üniversitesi, deniz ulaştırma ve işletme mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği ile gemi inşaatı ve gemi makineleri ve mühendisliği 152 öğrencisini mezun etti Törende okul birincisi ve derece alan öğrencilere ödülleri İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, Rektör Prof. Dr. Oral Erdoğan, Türk Deniz Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve PRU mütevelli üyesi Sualp Ürkmez, DTO meclisi üyeleri ve hocaları tarafından verildi. Okul birincisi okul kütüğüne ilk çivisini çaktı.

PROJE TEMELLİ EĞİTİM
Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan "Denizcilik fakültemizde modern simulator sistemleri ile öğrencilerimize en etkin uygulamalı eğitim imkanı sağlanmıştır, hem denizcilik hem de mühendislik fakültemizi tamamlayan öğrencilerimiz, proje temelli olarak yetiştirilmiştir. Tüm bu olanaklarla birlikte mühendislik fakültemiz için önemle vurgulanması gereken bir husus ise "Endüstriyle Koordineli Ortak Eğitim Programı" kısaca KOOP olarak adlandırdığımız eğitim uygulamamızdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Piri Reis 2'nci dönem mezunlarını verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN