Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sonuçları açıklandı - ÖSYM sonuç açıklama sistemi

Kamu Personel Seçme Sınavı'na () göre, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme sonuçları açıklandı. İşte sonuçlar

Giriş Tarihi: 7.7.2015 15:20 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 02:59
KPSS sonuçları açıklandı - ÖSYM sonuç açıklama sistemi
-2015/1: Devlet Personel Başkanlığı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 1. Yerleştirme SonuçlarıYerleştirme sonuçları 7 Temmuz günü saat 14.30'dan itibaren öğrenilebilir.

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek.

Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, kamu görevlerine ilk defa atanacaklar için yapılacak sınavlar hakkında genel yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri (KPSS-2015/1) tamamlandı.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecekler. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

KPSS-2015/1 sonuçlarına göre, ortaöğretim düzeyinde 2 bin 35 aday, önlisans düzeyinde 4 bin 119 aday, lisans düzeyinde 7 bin 52 aday, Devlet Personel Başkanlığı, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleşti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KPSS sonuçları açıklandı - ÖSYM sonuç açıklama sistemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN