Türkiye'nin en iyi haber sitesi

tercih sonuçları açıklandı!

tercih sonuçları açıklandı! KPSS tercih sonucu nasıl öğrenilir? 2015/3 KPSS tercih sonucunuzu haberimizdeki linki kullanarak öğrenebilirsiniz. Detaylar haberimizde...

Giriş Tarihi: 16.10.2015 12:32 Güncelleme Tarihi: 16.10.2015 12:45
KPSS tercih sonuçları açıklandı!
tercih sonuçları açıklandı! Sağlık Bakanlığı sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için gerçekleştirilen 2015/3 KPSS tercihleri 6-12 Ekim tarihleri arasında yapılmıştı. KPSS tercihlerinin sona ermesinin ardından adaylar merakla nı beklemeye koyulmuştu. KPSS tercih sonuçları bugün açıklandı. KPSS tercih sonucunuzu aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.


KPSS TERCİH SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!

KPSS tercih sonuçları nasıl öğrenilir?

KPSS yerleştirme sonuçlarını adaylar, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile 'nin internet sayfasından öğrenebilecekler. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecek. Yerleşme bilgileri ÖSYM tarafından Sağlık Bakanlığına elektronik ortamda verilecek. Sözleşmeli pozisyonlara yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildikleri kurumlara başvuracaklar. Atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü http://yonetim.sb.gov.tr, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu http://www.thsk.gov.tr ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu http://www.tkhk.gov.tr internet sitelerinden öğrenebilecekler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KPSS tercih sonuçları açıklandı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN