Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yurtkur'da hizmet standartı artıyor

Giriş Tarihi: 22.10.2015 10:39
Yurtkur'da hizmet standartı artıyor

Kredi ve Yurtlar Kurumu kurumsal yapısındaki değişime bağlı olarak her geçen gün hizmet standartlarını da geliştiriyor.

Yüksek öğrenimde dünya standartlarının üzerinde kaliteli hizmet sunan kurum, adıyaman'da da büyük bir değişim ve gelişime imza attı.

Yeni kurulan Adıyaman İl Müdürlüğü'nü ziyaret eden Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt İdare İşletme Daire Başkanı Yavuz Güner, Kredi ve Yurtlar Kurumu Adıyaman İl Müdürü Sami Köroğlu ile merkezdeki yurtlarla beraber Kahta ve Besni ilçesinde yurt müdürlüklerini de ziyaret etti. Öğrencilerle bir araya gelen Daire Başkanı Yavuz Güner, hizmet standartlarının geliştirilmesi yönünde öğrencilere bilgi vererek, kurumun mevcut durumu ve hedefleri konusunda bilgilendirdi.

Öğrenciler gelen talep ve öneriler doğrultusunda bu standartların daha da ileriye götürüleceğini ifade eden Daire Başkanı Yavuz Güner, bu süreçte özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür etti. Köroğlu, "Bu hızlı değişim ve dönüşüm sürecinde, bizler de Adıyaman olarak her türlü özveride bulunarak katkı sunma çabasında olduk.

Tüm yurtlarımız halk arasında yarı özel olarak ifade edilen standardı yüksek yurttur. Gerek üniversite öğrenci sayıları ile kıyaslandığında yurt kapasitesi oranı, gerekse de hizmet standartlarının yüksek olması durumu, bizler için yeterli değil, bunu önümüzdeki günlerde daha da ileriye taşıma düşüncesi içerisindeyiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yurtkur'da hizmet standartı artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN