Türkiye'nin en iyi haber sitesi

için son gün!

bugün sona eriyor! işlemleri 12 Ekim'de başladı. Kayıt yenileme için artık son gün. AÖF kayıt yenileme işlemini henüz yaptırmamış olan Fakültesi öğrencilerinin artık elini çabuk tutması gerekiyor. Peki ? Açıköğretim nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

Giriş Tarihi: 21.10.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 23.10.2015 09:57
AÖF kayıt yenileme için son gün!
AÖF kayıt yenileme bugün sona eriyor! AÖF kayıt yenileme işlemleri 12 Ekim'de başladı. Kayıt yenileme işlemleri cuma günü sona eriyor. Açıköğretim öğrencileri ders ekle-sil işlemi yapabilmek için öncelikle kayıt yenileme işlemi yapmak zorunda. Peki AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? Açıköğretim Fakültesi harç ödemesi nasıl yapılır? İşte detaylar!

23 Ekim tarihine dikkat!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin kayıt yenileme işlemi 23 Ekim Cuma günü sona erecek. AÖF öğrencilerinin bu tarihe kadar kayıt yenileme işlemini gerçekleştirmeleri zorunlu. 23 Ekim tarihinden sonra hiçbir suretle mazeret kabul edilmeyecek ve kayıt yenileme işlemi yaptırılamayacak.

AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?

Güz Döneminde kayıt yeniletecek öğrencilere ders atamaları ders kodu sırasında 30 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde Fakülte tarafından yapılacaktır. Öğrenciler tekrar ettiği dersler hariç, Fakülte tarafından atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilir. Ders ekle-sil işlemi http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden yapılacaktır. AÖF kayıt yenileme için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.


AÖF KAYIT YENİLEME İÇİN TIKLAYIN!

Açıköğretim harç ödeme nasıl yapılır?

AÖF harç ödemeleri; Kredi Kartıyla (öğrenci sayfasından), Vakıfbank şubelerinden, ATM'lerinden (kartlı veya kartsız), 444 0 724 telefon bankacılığı veya İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirler. Mazeretli kayıtların son günü olan 23 Ekim 2015 tarihinde İnternet, ATM ve Telefon Bankacılığından saat 23:30'a kadar, şubelerden ise mesai saati bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF kayıt yenileme için son gün!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN