Türkiye'nin en iyi haber sitesi

açıklandı mı?

2015 yılı Güz dönemi ara sınav dönemi yaklaştı. AÖF giriş yerleri açıklandı mı? ni nereden alabilirsiniz?

Giriş Tarihi: 3.12.2015 10:35 Güncelleme Tarihi: 3.12.2015 17:24
AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı?

Öğrenciler, ni sınav tarihinden bir hafta öncesinde www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin "Giriş Yapmak İçin Tıklayınız" bölümünden TCKN ve şifreleriyle giriş yaparak veya Bürolarından alacaklardır.

Sınav Giriş Belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir.

Açıköğretim Sistemi Nedir?

Türk yükseköğretim sisteminde 32. yılını tamamlayan Sistemi, yaklaşık 1 milyon 400 bin öğrencisi ve 2 milyon 200 bin mezununa yle yükseköğrenim sağlamanın yanı sıra özel projeler yardımıyla Türkiye'nin eğitim sorunlarının aşılmasında vazgeçilmez bir rol üstlenmektedir.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi, ülkemizde çağdaş anlamda açıköğretim sistemi ile yeni ihtiyaçların karşılanması konusunda hızla harekete geçebilen çok esnek bir yapıya, güçlü bir organizasyona sahiptir. Uluslararası düzeyde işbirlikleri için cazibe merkezi haline gelen Anadolu Üniversitesi A��ıköğretim Sistemi, sahip olduğu teknik alt yapı, kalite düzeyi yüksek ve verimli çalışabilen üretken insan kaynağı ile kendini sürekli yenileyerek uyguladığı açıköğretim sistemi ile Türk Yükseköğretim Sisteminde ülkemizde yükseköğretim alanında birçok ilkleri ve yenilikleri uygulamaya koymaktadır. Bu yönü ile dünyanın mega üniversiteleri arasında yer almaktadır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN