Sabah ile Açıköğretim Sınav Sonuçları elinizin altında!

Giriş Tarihi: 11.2.2016 16:54
Sabah ile Açıköğretim Sınav Sonuçları elinizin altında!

sınav sonuçları açıklandıktan sonra sonuçları ilk olarak siz öğrenmek ister misiniz? Bunu yapabilmeniz için en hızlı şekilde Anadolu Üniversitesi sitesine ulaşıp öğrenci girişi yapmanız gerekiyor. Yalnız hatırlamanız gereken bazı noktalar var!

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

23-24 Ocak 2016 tarihinde gerçekleştirilen sınav sonuçları için meraklı bekleyiş devam ediyor. Bu süreçte her gün onbinlerce AÖF öğrencisi sonuçları ve AÖF ile ilgili diğer ayrıntıları öğrenmek için arayışa giriyor.

Hem ile ilgili, hem de sonuçlar dışında AÖF'ün diğer konuları ile ilgili sizlere bilgi vermeye devam ediyoruz. Şuan AÖF tarafından yapılan açıklamalara ve elimize ulaşan bilgilere göre kısa bir süre içerisinde AÖF tarafından sınav sonuçları açıklanması bekleniyor.

Meraklı bekleyiş hala devam ederken bu süreçte Açık Öğretim Fakültesi tarafından daha önce yayınlanan açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz. Bu açıklamalar arasında sorular-cevaplar dahi yer alıyor. Soru-cevapları kontrol ederek, tekrar tekrar gözden geçirerek ulaştığınız puandan daha çok emin olabilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARINA NASIL ULAŞABİLİRİM?
AÖF sınav sonuçlarına en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için özel bir sayfa oluşturduk.
Sınavlar açıklandıktan sonra alttaki link üzerinden AÖF sınav sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARI (RESİMLİ ANLATIM)

BÜRO VE MERKEZİN TELEFONLARI KİLİTLENDİ

Açıköğretim iletişim hatları, "Sonuçlar ne zaman açıklanacak?" sorusunu soran öğrencilerin telefonuyla kilitlendi. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerdeki bürolara ulaşmak mümkün olmuyor.

ÜNİVERSİTEDEN TARİH AÇIKLAMASI

Genellikle 20 gün içerisinde açıklanan sonuçlar için üniversite sınav masası yetkilileri, bu sınavda da sonuçların aynı şekilde 20 gün içerisinde açıklanacağını ifade etti.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sabah ile Açıköğretim Sınav Sonuçları elinizin altında!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN