Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minik lerden örnek davranış

Giriş Tarihi: 16.3.2016 09:54 Güncelleme Tarihi: 16.3.2016 09:54
Minik öğrencilerden örnek davranış

'in ilçesinde bulunan Cumhuriyet Anaokulu leri, topladıkları oyuncakları, okuma ve hikaye kitapları ile kırtasiye malzemelerini köy okullarında gören çocuklara gönderdi.

'in ilçesindeki Cumhuriyet Anaokulu leri, "Sevgi Bağı Kampanyası" çerçevesinde topladıkları oyuncaklar, okuma ve hikaye kitapları ile kırtasiye malzemelerini, Mutki ilçesine bağlı Açıkalan köyündeki çocuklara gönderdi.

Okulun öğretmen ve öğrenciler tarafından yürütülen kampanyayla bir ayda toplanan 20 koli oyuncak, kırtasiye malzemeleri ile okuma ve hikaye kitapları Açıkalan köyüne gönderildi.

Cumhuriyet Anaokulu Müdürü Erdal Güllütaze, yaptığı açıklamada, kampanyayı okuldaki 3 ila 6 yaş grubundaki çocuklarla yürüttüklerini ve topladıkları yardım malzemelerini gönderdiklerini söyledi.

Kampanyaya bundan sonra da devam edeceklerini belirten Güllütaze, kampanyaya destek olmak isteyenlerin kendileriyle irtibata geçmelerini istedi.

Cumhuriyet Anaokulu Müdür Yardımcısı Muammer Katar ise okunmuş hikaye kitaplarını, kırtasiye ürünlerini, kullanılmış veya yeni alınan oyuncakları toplayarak köy çocuklarına ulaştırdıklarını ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik öğrencilerden örnek davranış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN