#HızlıYöntem: Anadolu Üniversitesi Sınav Giriş Yerleri Belgesi Nasıl Yazdırılır?

Giriş Tarihi: 13.4.2016 10:06 Güncelleme Tarihi: 13.4.2016 10:13
#HızlıYöntem: Anadolu Üniversitesi AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgesi Nasıl Yazdırılır?

öğrencilerinin sınavlara gireceği yerler 8 Nisan 2016 Cuma tarihinde belli oldu. Yerlerin belli olmasıyla beraber AÖF sınav giriş belgesi Anadolu Üniversitesi'nin sitesinden alınabilir hale geldi. Sizler için hazırladığımız bu içeriğimiz ile en hızlı şekilde AÖF sınav giriş yerlerinin bulunduğu belgeyi çıkartabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi'nin Öğretim Fakültesi'nde () okuyan öğrencilerin AÖF sınavlarına girecekleri yerler geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Sınavların girileceği yerler açıklandıktan sonra; 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan AÖF sınavlarına girmeden önce ilk yapılacak ilk işler arasında "Sınav giriş belgesini çıkarma" bulunuyor.

Çünkü unuttuğunuz da ya da kayıp ettiğinizde sınava girmeniz mümkün olmayacaktır.

SINAV GİRİŞ BELGESİNE NASIL ULAŞILIR?

1- Öncelikle bu linke tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapın. (https://login.anadolu.edu.tr/login.aspx)

2- Giriş yaptıktan sonra bu linke tıkladığınızda "Sınav giriş belgesi" karşınıza çıkmış olacaktır. (https://aof.anadolu.edu.tr/ogrenci/SinavGirisBelgesi.aspx)

SINAV YERİ BELGESİ NASIL YAZDIRILIR?

Belgenin sağ üst tarafında yer alan "Yazıcı" ikonuna tıklayarak kağıdı yazıcınıza gönderebilirsiniz. Böylece giriş belgenizi en hızlı şekilde çıkartmış olursunuz.

Sizler için hazırladığımız bu rehber bile sınav giriş yerleri ve hangi derslerden sınava gireceğiniz ile ilgili detayların bulunduğu "sınav giriş belgesi yazdırma" işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu içeriğimiz ile beraber "Sınav yerleri açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak? Giriş belgesi nereden alınır? Nasıl çıkartılır?" sorularınızı yanıtlamış olduk.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
#HızlıYöntem: Anadolu Üniversitesi AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgesi Nasıl Yazdırılır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN