Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sınav yerleri açıklandı. Giriş belgesi almak için hemen tıklayın!

öğrencilerinin merakla beklediği gün geldi. AÖF sınav yerleri açıklandı. An itibariyle Anadolu Üniversitesi AÖF sitesi üzerinden bahar dönemi vize sınavları için giriş belgesi alınabiliyor. Sınav yerinizi öğrenmek ve giriş belgesi almak için haberin devamını okuyabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 11.4.2016 13:25 Güncelleme Tarihi: 14.4.2016 15:01
AÖF Sınav yerleri açıklandı. Giriş belgesi almak için hemen tıklayın!

Anadolu Üniversitesi'nin bölümünde okuyan öğrencileri için sınav zamanına çok az kaldı. Sınav zamanının yaklaşması ile beraber en çok sorulan sorular arasında "AÖF sınav yerleri açıklandı mı? Giriş belgesini nasıl alabilirim?" gibi sorular yer alıyordu.

Sizler için derlediğimiz bu içeriğimiz ile beraber, AÖF sınav yerinizi öğrenebilir ve en hızlı şekilde sorgulama yaparak sınav giriş belgesini temin edebilirsiniz.

AÖF SINAV YERİ SORGULAMA (TIKLAYIN)

Üstteki linkle tıklayarak AÖF sınav giriş belgenize ulaşabilirsiniz.

AÖF BAHAR DÖNEMİ VİZE SINAVLARI NE ZAMAN?

16 Nisan Cumartesi
17 Nisan Pazar


GİRİŞ BELGELERİ İLE İLGİLİ

Öğrenciler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesini sınav tarihinden bir hafta öncesinde www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilirler.

Fotoğraflı Sınav Giriş Belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir.
Öğrenciler Sınav Giriş Belgesinde yazılı olan sınav il, ilçe, bina, salon, sıra, tarih ve saatte sınava girmek zorundadırlar.

Öğrenciler sınava girecekleri binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmeli ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceği binada hazır bulunmalıdırlar.

Sınavların organizasyonu, uygulama ve değerlendirilmesi Anadolu Üniversitesince yürütülmektedir.

SINAVA GİRERKEN GEREKEN BELGELER

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

- Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

BAHAR DÖNEMİ DÖNEM SONU SINAVI NE ZAMAN?

04 - 05 Haziran 2016

AÖF HAKKINDA

Açıköğretim Fakültesi,1982 yılında kurulmuş olan ve Uzaktan eğitim metoduyla öğrencilerine hizmet veren, Anadolu üniversitesinin bir fakültesidir. Kendi ikamet ettiği ilde üniversite kazanamayıp farklı illerde okuma imkanı olmayan, hatta örgün olarak üniversite okumaya fırsatı olmayan Türk vatandaşlarının imdadına koşan bir sistemdir Açıköğretim. Tüm Türkiye'de hizmet veren açıköğretim fakültesi, bunun yanı sıra KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Batı Avrupa'da da Türk vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır.

Açık Öğretim ve Uzaktan Eğitim arasındaki fark: Uzaktan Eğitimde derslerin Canlı Ders olarak yapılmasıdır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF Sınav yerleri açıklandı. Giriş belgesi almak için hemen tıklayın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN