Şiirleri - 23 Nisan ile ilgili en beğenilen şiirler...

şiirleri arasından en beğenilen ve en güzel olanlarını bir araya getirdik. Bu sayfamızdan ödevlerinizde kullanabileceğiniz, törenlerde okuyabileceğiniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz en güzel 23 nisan şiirlerini bulabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 19.4.2016 11:27
23 Nisan Şiirleri - 23 Nisan ile ilgili en beğenilen şiirler...
23 Nisan dünyada kutlanan ilk çocuk bayramıdır. `ün Türk çocuklarına armağan ettiği bu bayram şenliklerine yabancı uluslların çocukları da katılır. Atatürk çocuklara çok değer verir, gezilerinde okullara uğrar, ders dinler, sorular sorardı. "Bugünün küçükleri yarının büyükleridir." diyen Atatürk, yönetimin bayram süresince öğrencilere bırakılması geleneğini başlattı. `da yönetim birimleri seçimle gelen kurullar bir süre çocuklara bırakılır. Bu güzel gelenek her yıl yinelenir. Her 23 Nisan`da bütün bir bayram alanı olur. Çocuklar törenlerde konuşÂmalar yaparlar, şiirler okurlar.

23 NİSAN ŞİİRLERİ BU SAYFADA (TIKLAYIN)

23 Nisan ilk ne zaman kutlandı?
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, `nin 23 Nisan1920 günü kurulmasının onuruna, TBMM tarafından sadece Türk çocuklarına değil, bütün Dünya çocuklarına ithaf edilen, her yıl 23 Nisan günü kutlanan, Türkiye`nin milli bayramıdır. 23 Nisan, TBMM`nin açılışı ve dolayısıyla da halkın yönetime tam anlamıyla hakim olmasının ilk günü olduğu için ulusal egemenlik açısından da önemli bir anlam taşır.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
23 Nisan Şiirleri - 23 Nisan ile ilgili en beğenilen şiirler...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN