Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklar kalabalıkta kaybolmasın

Asil ları özgüveni yüksek nesiller yetiştirmek için butik okul konseptiyle eğitim veriyor. Öğretmenler her öğrenciyi yakından tanıyor. Öğrencilerin yönetimi yapabilmesi için ders ve teneffüs zili kullanılmıyor

Giriş Tarihi: 29.4.2016
Çocuklar kalabalıkta kaybolmasın
Butik konseptiyle eğitim veren Asil Okulları'nda her öğretmen her öğrenciyi tanıyor. Çocuklar kalabalıkta kaybolmuyor. Okul, öğrenciyi bire bir tanımak, yeteneklerini keşfetmek ve bu yetenekler doğrultusunda kariyer seçimlerine doğru yönlendirme yapılmasını hedefliyor. Asil okulları eğitimcileri "Öğretmenlerimizin bire bir ilgisi sayesinde öğrencilerimiz hem akademik hem de sportif alanlarda başarılara imza atı. 3 dönem art arda TEOG'da Güngören İlçe birinci olduk. Ayrıca sporda MEB'in düzenlediği Taekwondo yarışmasında Yıldızlar 2'nciliği ve yüzmede de İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Miniklerde İstanbul1'inciliği elde ettik" dedi.

DERS ZİLİ ÇALMIYOR
Asil Okulları'nda sosyal ve kültürel aktivitelerde çocukların aktif rol alması sağlanıyor, özgüveni yüksek ve çok yönlü düşünebilen bireyler yetiştiriliyor. Okulda zilsiz eğitim verilerek öğrencilerin otokontrol, yönetimi ve planlama yapabilmeleri teşvik ediliyor. 1'inci sınıftan itibaren öğrencilere bilim teknoloji ve yazılım dersi veriliyor. Değerler eğitimiyle de öğrencilerin dürüst, insani ilişkilerine özen gösteren, milli ve manevi değerleri benimseyen, dayanışma ruhu ile hareket eden bireyler olmaları hedefleniyor. Yabancı dilde dil bilgisine dayalı eğitimin yerine 4dil becerisine dayalı; okuduğunu anlama, dinleme, konuşma ve yazabilmeye yönelik eğitim modelleri uygulanıyor. Okulda İngilizce ve İspanyolca dil eğitimi veriliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar kalabalıkta kaybolmasın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN