Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Palet Montessori yurtdışı eğitim ve burs programı

Palet Montessori Eğitim Kurumları, eğitim fakülteleri başta olmak üzere sosyal bilimler ve temel bilimler alanında eğitim gören ya da yeni mezun olmuş öğrencilere katkı sağlamak, mesleki ve dil gelişimlerini desteklemek amacıyla İngiltere/Londra ve ABD/Connecticut’ta eğitim programı düzenleyecektir.

Giriş Tarihi: 4.5.2016 12:00
Palet Montessori yurtdışı eğitim ve burs programı

Programa ilgili fakültelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile mezunları, yüksek lisans ve doktora yapan öğrenciler; anaokulu, okul öncesi ya da ilkokul eğitimi veren kurumlarda çalışan eğitimciler başvurabilecektir. Başvuran adaylarda tercihen B1 seviyesinde İngilizce, lisans öğrencileri için en az 2,5/4.00 not ortalaması ve 35 yaş altında olması beklenmektedir.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek program kapsamında geçtiğimiz yıl 500'ü aşkın aday değerlendirilmiş ve başvuru yapan uygun adaylar yurtdışı eğitiminin yanı sıra Palet Montessori Eğitim Kurumları ve Mental HR Consultancy'nin sunmuş olduğu fırsatlarından yararlanma imkanı bulmuşlardır.

Katılımcıların tüm masrafları Palet Montessori Eğitim Kurumları tarafından karşılanacak olup başvurular www.paletmontessori.com adresinden gerçekleştirilecektir.

Program süresince Palet Montessori Eğitim Kurumları ve Mental HR Consultancy tarafından başvuran tüm adaylara iş fırsatı ve kariyer planlama desteği ücretsiz sunulabilecektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Palet Montessori yurtdışı eğitim ve burs programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN