Londra’da ilk Türk üniversitesi

Nişantaşı Üniversitesi Londra’ya yerleşke açtı. Mütevelli Heyet Başkanı Uysal “Öğrencilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden Londra’daki yerleşkede İngilizce eğitimi alacak. Dili yaşayarak öğrenecek” dedi

Giriş Tarihi: 22.7.2016
Londra’da ilk Türk üniversitesi
Nişantaşı Üniversitesi ilk yurtdışı yerleşkesini 'nin başkenti Londra'da açtı. İsteyen tüm öğrencilerin dönemlik veya yıllık bazda eğitim almak için gidebilecekleri Londra Yerleşkesi için hiçbir ek eğitim ücreti alınmadığını belirten Nişantaşı Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Levent Uysal, "Dil yaşayarak öğrenilir. Öğrencilerimiz uluslararası alanda kendilerini geliştirsinler diye hayata geçirdiğimiz bu yerleşke ile İngilizce'yi anayurdunda öğrenecekler. NICHE Learn sistemimizin sunduğu özgün İngilizce ağırlıklı müfredat sayesinde tüm bölümlerimizdeki öğrencilerimiz Londra'da rahatlıkla ve zaman kaybı yaşamaksızın eğitim alabilecekler" diye konuştu.

EK ÜCRET YOK BURSLAR DEVAM
Yerleşke hakkında bilgi veren Uysal, "Londra yerleşkesine giden öğrencilerimiz tıpkı Sadabad yerleşkesine, Paşa yerleşkesine veya Osmanbey yerleşkesine gidiyormuş gibi aynı şartlarda okuyacak. Hiçbir ek eğitim ücreti talep edilmeyecek. Kazandıkları burslar geçerli olmaya devam edecek. Önemli olan uluslararası kültürü öğrencilerimize aşılamak, yabancı dili, o dilin kendi topraklarında öğrenmelerini sağlamak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Londra’da ilk Türk üniversitesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN