Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Açıköğretim fakültesi sınav giriş belgesi: Sınav yerleri belli oldu

AÖF öğrencilerinin merakla beklediği gün geldi. AÖF sınav yerleri açıklandı. An itibariyle Anadolu Üniversitesi AÖF sitesi üzerinden bahar dönemi vize sınavları için giriş belgesi alınabiliyor. Sınav yerinizi öğrenmek ve giriş belgesi almak için haberin devamını okuyabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 24.11.2016 18:36 Güncelleme Tarihi: 24.11.2016 18:44
Açıköğretim fakültesi sınav giriş belgesi: Sınav yerleri belli oldu

Anadolu Üniversitesi'nin AÖF bölümünde okuyan öğrencileri için sınav zamanına çok az kaldı. Sınav zamanının yaklaşması ile beraber en çok sorulan sorular arasında "AÖF sınav yerleri açıklandı mı? Giriş belgesini nasıl alabilirim?" gibi sorular yer alıyordu.

Sizler için derlediğimiz bu içeriğimiz ile beraber, AÖF sınav yerinizi öğrenebilir ve en hızlı şekilde sorgulama yaparak sınav giriş belgesini temin edebilirsiniz.

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ SINAV GİRİŞ BELGESİ: SINAV YERLERİ BELLİ OLDU

Sınav Giriş Belgesi Uyarısı


Cevap kağıdınıza test grubunuzu mutlaka kodlayınız, kodlamadığınız takdirde sınavınız geçersiz sayılacaktır.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYIN

Üstteki linkle tıklayarak AÖF sınav giriş belgenize ulaşabilirsiniz.

SINAVA GİRERKEN GEREKEN BELGELER

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
- Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, TürkiyeBarolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

BAHAR DÖNEMİ DÖNEM SONU SINAVI NE ZAMAN?

AÖF HAKKINDA

Açıköğretim Fakültesi,1982 yılında kurulmuş olan ve Uzaktan eğitim metoduyla öğrencilerine hizmet veren, Anadolu üniversitesinin bir fakültesidir. Kendi ikamet ettiği ilde üniversite kazanamayıp farklı illerde okuma imkanı olmayan, hatta örgün olarak üniversite okumaya fırsatı olmayan Türk vatandaşlarının imdadına koşan bir sistemdir Açıköğretim. Tüm Türkiye'de hizmet veren açıköğretim fakültesi, bunun yanı sıra KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Batı Avrupa'da da Türk vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır.

Açık Öğretim ve Uzaktan Eğitim arasındaki fark: Uzaktan Eğitimde derslerin Canlı Ders olarak yapılmasıdır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Açıköğretim fakültesi sınav giriş belgesi: Sınav yerleri belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN