VIII. Öğretmenim Sempozyumu'nu kaçırmayın

Giriş Tarihi: 2.12.2016 12:53 Güncelleme Tarihi: 2.12.2016 12:53
VIII. Öğretmenim Sempozyumu'nu kaçırmayın

Uluslararası Öncü Eğitimciler Derneği'nce her yıl Öğretmenler Haftasında düzenlenen Ulusal Öğretmenim Sempozyumu'nun bu yıl " ve Şeffaf Milli Eğitime Doğru Okul ve Öğretmen" teması ile sekizincisi gerçekleştirilecektir. "VIII. Öğretmenim Sempozyumu" 03.12.2016 Cumartesi günü 09.30-18.30 arası Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesi'nde yapılacaktır.

Uluslararası Öncü Eğitimciler Derneği "İyi insan"ı ortaya çıkarmada en önemli görevin öğretmen ve eğitimcilerin üzerinde olduğu bilincinden hareketle kuruluş amacına "Öğretmen ve eğitimcilerin mesleki, kişisel ve sosyal gelişimini sağlayacak imkân ve ortamları oluşturmak ve desteklemek, yeni eğitimcilerin daha nitelikli olması için çalışmak" ilkesini yerleştirmiştir. Bu amaçla yürütülen öğretmenlerin meslek öncesi ve meslek içi gelişimlerine katkı sunan faaliyetleri Ulusal ve Uluslararası düzeyde sürdürmektedir.

On iki oturumda bu yıl ilk kez yer verilen altı ayrı atölye uygulamasının yanısıra otuz iki sözlü sunum ve yedi poster bildirinin sunulacağı ve katılımcıların da müzakere edebilecekleri bir ortamda gerçekleştirilecek olan VIII. Ulusal Öğretmenim Sempozyumu ile öğretmenlerin bilgi, birikim ve tecrübe paylaşımlarının yanında kişisel gelişimlerine de katkı sağlaması hedeflenmiştir. TRT'nin ana yayın sponsoru olduğu programa her yıl olduğu gibi çapında çok sayıda eğitimcinin katılması beklenmektedir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
VIII. Öğretmenim Sempozyumu'nu kaçırmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN