Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gücü kadrosunda

2012’de açılan Antalya Bilim Üniversitesi’nde dünyanın en iyi 200 üniversitesinde doktorasını tamamlamış akademisyenler görev yapıyor

Giriş Tarihi: 18.7.2017
Gücü kadrosunda
Antalya Bilim Üniversitesi öğrenci merkezli, öğrencinin bilgiyi alma ve kullanmasını sağlayacak öğretim stratejileri, yöntemleri ve tekniklerinin kullanıldığı; eğitim-öğretimin dünya standartlarına uygun olarak kalitesinin arttığı ve akredite çalışmalarının yapıldığı bir eğitim ve öğretim anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor. Öğrenciler dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 200 içerisinde yer alan üniversitelerde doktoralarını tamamlamış, nitelikli akademisyenlerden ders alıyor. Öğretim üyelerinin bu kalitesi, teori ve pratik bütünselliği ve entegrasyonları, alanı ve dünyayı yakından takip etmeleri öğrencilerin öğrenim gördükleri alanda derinleşmelerinde, bilgiyi beceriye dönüştürmelerinde ve gerçek yaşama transfer etmelerinde zengin ve farklı bakış açıları kazandırıyor.

İNGİLİZCE'DE İDDİALI
19 farklı ülkeden öğretim üyesi olan, kampusunda 44 farklı dünya dilinin konuşulduğu, öğrencilerinin yüzde 35'inin yabancı olduğu bir dünya üniversitesi olan Antalya Bilim Üniversitesi'nde eğitim dili de İngilizce. Güncel, modern, bilimsel kaynak ve materyalleri de kendi bünyesinde hazırlayan yabancı diller okulu ile bir yıl boyunca hazırlık eğitimi alan öğrenciler İngilizce eğitimlerini başarı ile tamamladıktan sonra fakültelerdeki eğitimlerine geçiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gücü kadrosunda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN