Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kampusta bisiklet zamanı

Şehir yeni akademik yılda öğrencilerini Türkiye’nin en büyük ve en yeşil kampuslarından birinde ağırlayacak. Dragos Kampusu bisiklet kullanımına da uygun inşa edildi

Giriş Tarihi: 18.7.2017
Kampusta bisiklet zamanı
Bilim ve Sanat Vakfı tarafından kurulan ve gerçek bir "vakıf üniversitesi olma" hedefiyle yola çıkan Istanbul Sehir Üniversitesi, Türkiye'nin en büyük ve yesil kampuslarından biri olan Dragos kampusunda hizmet verecegi 2017-2018 akademik yılına iddialı bir giris yapıyor. Toplam 6 fakülte, 3 enstitü ve 1 meslek yüksekokulu ile ögrencilerine sundugu kaliteli ve nitelikli egitimin yanı sıra her ihtiyacı karsılayan sosyal olanaklarıyla da ön plana çıkan Istanbul Sehir Üniversitesi, bu yıl bin 755 ögrenci kabul edecek. Bisiklet kullanımına da uygun sekilde insa edilen Dragos kampusu bu özelligiyle de Türkiye'de bir ilk olma özelligi tasıyor.

EKONOMİ BÖLÜMÜ AÇILIYOR
Bu yıl isletme ve yönetim bilimleri fakültesi çatısı altında açılan ekonomi lisans programına ilk kez ögrenci kabul edecek. Meslek yüksekokulunda ise insaat teknolojisi, is saglıgı ve güvenligi ile sosyal hizmetler adlı 3 yeni önlisans programı ilk ögrencileriyle bulusacak. "Gelecek SEHIR'de, SEHIR Dragos Kampusta" sloganıyla ögrencilerini bekleyen SEHIR, yepyeni sınıfları ve laboratuvarları, zengin kütüphanesi, yurtları, spor tesisleri, farklı seçenekler sunan kafeteryaları ve restoranları, alternatif sosyallesme ve çalısma alanları ile ögrencilere dogal, temiz ve huzurlu bir ortam sunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kampusta bisiklet zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN