Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Komutanlığı 2018'de alımı yapacak! Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın astsubay alımı başladı

Milli Savunma Bakanlığı, Komutanlığında görevlendirmek üzere alımı yapılacağını duyurdu. 60 puanı ile yapılacak alıma dair detaylar merak edilmeye başlandı. Deniz Kuvvetleri'nde astsubay olmak isteyenler, alımın detaylarını araştırmaya başladı. Başvuru şartları neler, kimler başvurabilir işte astsubaylık için tüm detaylar...

Giriş Tarihi: 12.5.2018 19:21 Güncelleme Tarihi: 12.5.2018 19:22
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2018'de astsubay alımı yapacak! Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın astsubay alımı başladı

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı, yayımladığı bir ilan ile Komutanlığında görevlendirmek üzere çeşitli sınıflarda Muvazzaf alımı yapacağını ilan etti.

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI'NA ASTSUBAY ALIMI YAPILACAK

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan Muvazzaf Astsubay alım ilanında, Muharip Sınıflar ve Yardımcı Sınıflar olmak üzere iki ayrı sınıftan astsubay alımı yapılacağı açıklandı. Muharip Sınıflar pozisyonlarına, Seyir, Motorcu, Yara Savunma, Uçak Bakım, Mekanik Sistamler ve Aviypnik Sistemlerden alım yapılacağı ilan edilirken Yardımcı Sınıflarda sadece İdari bölümden alım yapılacağı bildirildi. Söz konusu Muvazzaf Astsubay alım ilanına önlisans ve lisans düzeyinden ve ilgili bölümlerden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler.

ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2018'de astsubay alımı yapacak! Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın astsubay alımı başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN