Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sınav soruları ve cevapları nasıl görüntülenir? 13-14 Nisan 2019 AÖF sınav sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak?

Yüz binlerce öğrencinin katılımı 13-14 Nisan ara dönemi sınavları geçtiğimiz hafta sonu tamamlandı. Sınavın ardından bireyler, '2019 AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak?' sorusunun yanıtını arama motorları üzerinden sorgulama başladı. , bireylere gönderdiği mesajda AÖF soru ve cevap anahtarlarının E Kampüs üzerinden erişime açıldığını duyurdu. Öte yandan, yüz binlerce aday için ara da önemli bir konu durumunda. Peki, 2019 AÖF sınav sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak? Soru ve cevaplar nasıl, nereden görüntülenir? İşte detaylar...

Giriş Tarihi: 17.4.2019 12:23 Güncelleme Tarihi: 17.4.2019 12:23
AÖF sınav soruları ve cevapları nasıl görüntülenir? 13-14 Nisan 2019 AÖF sınav sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak?

Eğitim hayatlarını Anadolu Üniversitesi bünyesindeki Açıköğretim Fakültesi'nde sürdüren yüz binlerce öğrenci, 13-14 Nisan bahar dönemi vize sınavlarına katılım sağladı. Sınavların oturumları tamamlanırken, adaylar da '2019 AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Bireyler, AÖF soru ve cevap anahtarı aracılığıyla sonuçlara yönelik elde edecekleri puanlar hakkında tahminde bulunabilecek. Anadolu Üniversitesi tarafından sınavlara katılım sağlayan öğrencilere gönderilen mesajda, AÖF soru ve cevepların erişime açıldığı belirtildi. Öte yandan, 'AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusunun cevabı da bir hayli sorgulanıyor. Konuya yönelik bilgileri sizler için derledik.

AÖF SORU VE CEVAPLARI NASIL VE NEREDEN GÖRÜNTÜLENİR?

13-14 Nisan AÖF soru ve cevapları yayınlandı. Haberimizin detaylarından bahar dönemi vize sınavlarına ilişkin tüm detayları öğrenebilirsinz.

ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav soruları ve cevapları nasıl görüntülenir? 13-14 Nisan 2019 AÖF sınav sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN