Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2019 Salı ? Yarın okullar resmi tatil mi olacak? kaç gün olacak?

Ulusal Egemenlik ve yaklaşırken, milyonlarca öğrenci ve velinin araştırmaları da artış gösterdi. Her yıl kutlanan 23 Nisan, bu yıl Salı gününe denk geliyor. İlköğretim ve liselerde okuyan öğrenciler, şiirlerle beraber çeşitli etkinlikler için hazırlıklarını sürdürürken '23 Nisan 2019 tatil mi olacak?' sorunun cevabını da Google üzerinden araştırıyor. Öte yandan, Pazartesi gününün resmi tatil olup olmayacağı öğrencilerin yanıtını merak ettikleri arasında bulunuyor. Peki, 23 Nisan okullar tatil olacak mı? İşte açıklaması ile sürece dair merak edilenler...

Giriş Tarihi: 21.4.2019 14:18 Güncelleme Tarihi: 21.4.2019 14:18
23 Nisan 2019 Salı okullar tatil mi? Yarın okullar resmi tatil mi olacak? 23 Nisan tatili kaç gün olacak?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türkiye'deki ve dünyadaki çocuklara armağan edilmiş özel bir gündür. Ülkemizde ve dünyanın çeşitli bölgelerinde şiirlerle, etkinliklerle anılan bu gün yaklaştıkça sorgulamalar da artış gösterdi. Bu bağlamda, yanıtı en çok merak edilenler arasında '23 Nisan okullar tatil olacak mı?' sorusu geliyor.

23 NİSAN OKULLAR TATİL Mİ OLACAK?

Gerek milyonlarca öğrenci gerekse velileri, 23 Nisan tatili süreci hakkında kesin bilgilere erişmeye çalışıyor. Peki, 23 Nisan'da okullar tatil mi?

İşte detaylar;

ARKADAŞINA GÖNDER
23 Nisan 2019 Salı okullar tatil mi? Yarın okullar resmi tatil mi olacak? 23 Nisan tatili kaç gün olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN