Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sınav sonuçları sorgulama nasıl, nereden yapılır? BİLSEM sonuçları 2019 ve itiraz işlemleri bilgisi

Büyük bir merakla beklenilen sınav sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. 'in duyurusunun ardından on binlerce öğrenci ve velileri '2019 BİLSEM sonuçları nasıl, nereden öğrenilir?' sorusuyla sorgulama işlemlerini gerçekleştirmeye çalışıyor. Bilim ve Sanat Merkezleri Sınavları sonuçları ile beraber itiraz işlemleri de bir hayli araştırılıyor. Peki, itiraz işlemleri nasıl yapılır? Haberimizin detaylarından gerekli bilgileri bulabilir, BİLSEM sınav sonucu sorgulama işlemlerine dair merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 24.4.2019 12:47 Güncelleme Tarihi: 24.4.2019 12:47
BİLSEM sınav sonuçları sorgulama nasıl, nereden yapılır? MEB BİLSEM sonuçları 2019 ve itiraz işlemleri bilgisi

Tarama sınavları 19 Ocak ile 24 Mart tarihleri arasında uygulanan Bilim ve Sanat Merkezleri Sınavları sonuçları geçtiğimiz günlerde MEB tarafından açıklandı. İlgili sınav sonuçlarının belli olmasıyla beraber henüz bilgi sahibi olmayan öğrenci ve veliler '2019 BİLSEM sınav sonuçları nasıl öğrenilir?' sorusunun cevabını Google üzerinden öğrenmeye çalışıyor. BİLSEM sonuçları ile beraber itiraz işlemleri, bireysel değerlendirme konuları da oldukça merak ediliyor.

2019 BİLSEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklanan BİLSEM sınav sonuçları sorgulama ile itiraz, bireysel değerlendirme işlemlerini haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
BİLSEM sınav sonuçları sorgulama nasıl, nereden yapılır? MEB BİLSEM sonuçları 2019 ve itiraz işlemleri bilgisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN