Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak? duyurusu ile 2019 açıklanma tarihi

() kapsamında binlerce ortaokul öğrencisi 1 Haziran tarihinde sözel ve sayısal oturumlarına katılım gösterdi. Sınavın akabinde istedikleri liseye gidip gidemeyeceklerini merak eden öğrenciler, 2019 için beklemeye koyuldu. Bu doğrultuda, '2019 LGS sınav sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak?' sorusu öğrenciler ve veliler tarafından arama motorları üzerinde yoğun bir şekilde araştırılıyor. tarafından LGS soru ve cevaplarının açıklanması da beklentiyi bir hayli arttırdı. Peki, 2019 LGS sonuçları ne zaman açıklanacak? Konuya yönelik detayları sizler için derledik.

Giriş Tarihi: 7.6.2019 10:41 Güncelleme Tarihi: 7.6.2019 10:41
LGS sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak? MEB duyurusu ile 2019 LGS sonuçları açıklanma tarihi

Liselere Geçiş Sınavı, 1 Haziran tarihinde ortaokul öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşti. Sözel ve sayısal oturumlarda ter döken öğrenciler, sonuçlar için heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Bu bağlamda, '2019 LGS sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusu Google üzerinde sorgulananların başına geliyor. MEB tarafından LGS soru ve cevaplarının öğrencilerin erişimine açılması da beklentiyi bir hayli arttırdı.

2019 LGS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Haberimizin detaylarından, 2019 LGS sonuçları hakkında bilgi edinebilir, soru ve cevapları tam hali ile görüntüleyebilirsiniz.

İşte, Liselere Geçiş Sınavı hakkındaki tüm detaylar;

ARKADAŞINA GÖNDER
LGS sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak? MEB duyurusu ile 2019 LGS sonuçları açıklanma tarihi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN